beki!
Ne vem katero rolado iščeš, meni je ta zelo dobra, super sočna:
8 beljakov stepem v sneg, počasi dodam 8 velikih žlic sladkorja in en vanilin sladkor. Potem dodam še osem rumenjakov. Na koncu pa vmešam še 10 dag mletih orehov.
V pekač položiš peki papir in ga potreseš z moko (zato da se masa ne prime preveč na papir). Maso zlij na pekač in peci na 175 stopinj 15 minut.
Pusti testo da se malo ohladi, potem ga namaži z dvema kislima smetanama in zvij v rolado. Jaz jo tesno zavijem v alufolijo in postavim v hladilnik da se ohladi. Iz hladilnika je najboljša.
Dober tek!

saš
spagon