Kje ste člani kulinarike...

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

5. nov 2007 17:50

aknelab, ni tako hudo, malo je odvisno tudi od tega, kako hitro tipkaš - jaz tipkam z 10 prsti in nikoli ne preberm, kaj sem napisala, zato gre zelo hitro;) Tak da zato nihče ne nastrada. V službi sem pa šla kdaj na kulinariko med malico, da mi je zbudila tek, ali pa kadar sem morala kaj čakat. teh časov je vedno več, kot si človek misli. Sicer ga pa jaz največkrat odškrnem spanju;) Veri

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

5. nov 2007 17:57

se podpišem pod Veri :) katka

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1687

5. nov 2007 18:18

 

Berem vas vsak dan, komentarjev pa tudi ne dajem kar tjavdan če niso tehtni. Drugače pa kar tako naprej...

LP Saša

Mir in dobro!

dascha  

član od: 31.8.2005

sporočila: 116

5. nov 2007 20:35

sem ena izmed članic, ki se na oglaša pogosto, rada pa prebiram mnenja drugih članov pa tudi veliko koristnih nasvetov se najde na forumu. Lepo mi je prebirat mnanja in izkušnje nekaterih članov; se mi zdi, da se včasih tudi sam najdeš v njih. Vedno, ko sem na netu pogledam na kulinariko, če že drugo ne, pa pogledam nove recepte. Rada bi pa se enkrat udeležila srečanja kulinarike (ko bo čas dopuščal) in vas spoznala že v živo. LP Daša dascha

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

5. nov 2007 20:59

ežoj je napisal/a:

Ko vas prebiram, kar zardevam, še nerodno mi je postalo.

Frina s presledki že, kaj pa pikice ( ali je to bila atina, ki so jo motile več kot tri pikice ).

ežoj
Ežoj, ti kar po deset pikic piši, če hočeš. Ni problem. Jaz vas vse rada berem, najlepše je pa brat Veri. Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti