Jelenčkova

katti


katka Po moje je enako velik problem to, da postajajo zaradi veliki slikc posti nepregledni in veliki, pa zabriše se osnovni namen, preglednost in enostavnost. Jaz bi vsaj velikost omejila, če že ne drugega.
Ampak, to je moje mnenje, bo že Jernej povedal svoje.
| rimljanka je napisal/a: |
Po moje je enako velik problem to, da postajajo zaradi veliki slikc posti nepregledni in veliki, pa zabriše se osnovni namen, preglednost in enostavnost. [rumenimak] rimljanka |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.