na kak način dodajate te zadeve? v nastavitvah pri podpisu ali kako drugače? skušam namreč v tisto okence s podpisom prilepiti nekaj, pa ne gre....
Mi malo namignete, prosim?????
tittana kak način dodajate te zadeve? v nastavitvah pri podpisu ali kako drugače? skušam namreč v tisto okence s podpisom prilepiti nekaj, pa ne gre....
Mi malo namignete, prosim?????
titta
katka Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.