Kuharca - javna zahvala in opozorilo

Tadeja L  

član od: 7.1.2003

sporočila: 197

tema odprta - 30. okt 2007 11:25 | ogledi: 2.967 | odgovori: 17

Torej, včeraj smo bili na tečaju pralinejev pri mojstru Goljatu. Kot sem obljubila, se javno zahvaljujem Kuharci, da me ni za ušesa zvlekla nazaj k pripravljanju orehovih tartufov . :)

To je tak poc, da kaj takega pa še ne. No, me je prijazno tega odrešila. In še dobro, da me je, ker se je sama pri tem neznansko zabavala. :)

Pa še opozorilo vsem, ki bi se po naključju znašle na kakem tečaju skupaj z njo - držte jo stran od jedi, sicer vam bo vse pojedla in prelizala!

:)

Temo je spremenil(a) Tadeja L dne 30. okt 2007 11:45:08

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

30. okt 2007 11:33

Tadeja L, kaj si v bistvu hotela s tem povedat - a si hotela kuharco javno izpostavit zaradi česa, kar bi ji lahko na licu mesta povedala, ali se mogoče motim?????? rrr

Tadeja L  

član od: 7.1.2003

sporočila: 197

30. okt 2007 11:36

To sem ji na licu mesta tudi povedala, pa sem ji obljubila, da se ji bom javno zahvalila. :) Tiste, ki smo bile včeraj na tečaju, bomo že razumele, da je stvar hec in da smo se krasno zabavale. Da ne govorim o tem, da mi je še danes slabo od vse tiste čokolade.

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

30. okt 2007 11:51

No, če je to hec, potem OK, videti je pa v bistvu lahko tudi drugače - no pa hvala bogu, da ni rrr

Tadeja L  

član od: 7.1.2003

sporočila: 197

30. okt 2007 11:54

Ne ne, veš, nisem take sorte, da bi nekoga po forumu pljuvala. Ampak 100 ljudi, 100 čudi, potem pa res ne veš, če nekoga ne poznaš. Sem dodala še enega smeškota v post, upam, da ne bo več nesporazumov. Kuharca je super oseba, z njo in ostalimi smo se imeli krasno. Upam, da vas punce še srečam na kakem tečaju (no, z eno, oprosti sem pozabila tvoj nick, se vidiva na tečaju priprave mesa).

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

30. okt 2007 11:58

O madona hvala za opozorilo, da se je ogibam v velikem loku na tečaju dekoracije tort, da nam celo torto ne zmaže, pol pa nwe bomo mele kaj okraševat. Bove s Stano naredile bolni plan. jade

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

30. okt 2007 13:01

ja tadeja, se vidimo na mesu, to sem jaz (še zmeraj ne morem pozabit, kako sem "zasrala" (oprostite izrazu) tisto masleno kremo za kirscheve poljubčke, joooj me je sram ) P.S. Tadeja L je pa super punca, in me že vemo, kak hec je bil katka Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 30. okt 2007 13:02:59

Tadeja L  

član od: 7.1.2003

sporočila: 197

30. okt 2007 13:06

A, se mi je zdelo, da si Katka, samo nisem vedela, da si Lopatka. :) Ja tisto s kremo je bila huda - pa obe sva "kao" pazile nanjo. :) Ampak veš, meni so ti tečaji fajn ravno zato, ker mojster pove, kako potem take polomiade rešit - jaz bi vse skupaj stran zabrisala. :) Se vidimo.

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

30. okt 2007 13:15

ajej me ni bilo doma dopoldan....sem moža peljala u LIDL....saj veste kako je to,joj TADEJO L. sem jaz za ušesa vlekla k tartufom ker je mojster Goljat recitiral da jih je treba naredit pa sta tadeja in lisička jo kar zbrisali stran.....pol je pa kuharca to pacala v nekakšne lulčke in je bil mojster osupel ker niso bile kroglice.....skratka smeha da dol padeš.....aja je nam povedal ,da so bile na tečaju v sobote ene z neke kulinarike,ki imajo sama partizanska imena....jade,loni a ste to vi.....tolk se je nasmejal,je reku kje pobiramo te vzdevke....Sem pa res zelo požrešna ,ampak čez katko lopatko jo pa ni-vse je probala če je dovolj trdo....okusno...a ne katka....aja pa še kremo je zasirila in sem ji takoj zavpila da kaj vendar spet počne...... V tej moji škatli je tolk vse dobro,ampak ,da bi meni ratalo najti tako kombinacijo čokolade in kakavovega masla...to pa lahko samo sanjam....mi je pa JORDI obljubila ,da zrihta tisti škaf masla in čokolade iz pekarne Vrhnika in pol bomo videli.... Je bilo po moje še nekaj članic iz kul slo z nami samo se niso predstavile z partizanskimi imeni,joj mojster Goljat. kuharca37

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

30. okt 2007 14:13

Da se še jaz oglasim. Ja, tud me smo imele smeha. Sploh pri tistih tartufih. Smo mislile s Tadejo, da je treba, da je tako pocasto. Ampak saj ste vidle, da je na koncu vse super izpadlo.

Kuharca pa je ena super punca in me ki smo bile na tečaju vemo, zakaj prvi post. Čeprav se vam bo hecno zdelo, ampak meni je všeč, če ne izpade vse kot je treba, da nam potem mojster lahko pove, kako se da pomagat. Pri njem naj bi šlo vse v redu, doma postane pa panika. In res nam je povedal kar nekaj "fint".

Vsem puncam, ki ste bile včeraj na tečaju se moram zahvalit za res dobro družbo in da sem izvedela veliko novega in uporabnega. Za mojstra pa tako veste, da je 1A.

 

 

Gobica

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

30. okt 2007 14:13

Ve sploh niste videle, kolk sem jaz zmazala , vse "tagrde" čokolatine hehe Samo kuharca je še bolj pretkana - sem jo vidla, kako je vsa črna okoli ust prilezla od zadaj iz teme, je rekla, da je v nekaj v smeti nesla, jaja... katka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti