Meni je najbolj grozna gostilna v Lj Pr" skelet. Niti mim tam ne morem. Brrrr,...Drugače mi je pa smešno ime Halo Kitajc, to je neka dostava.
Jelenckova 
Nenavadna ( smešna ) imena gostiln
Na Njegoševi za urgenco je pa DRUGA POMOČ....
londonska rezina
rimljanka, doštudirala sem pred 10 leti
veverica, delala sem v knjižnici za geografijo na FF do leta 2000, morda te poznam :)
katka
| katka lopatka je napisal/a: |
| veverica, delala sem v knjižnici za geografijo na FF do leta 2000, morda te poznam :) katka |
visoka - sigurno, imam 180 cm
suha - no ja, hvala :)
kratkolasa - takrat ja, rdečkaste lase
rahlo skodrana - hm, niti ne :)
katka
V kraju kjer je gostilna neuradno imenovana Pri kosmati taci, je bila včasih tudi gostilna Svoboda, so si dedi prav oddahnili, ko so šli za par ur v Svobodo.
Lp Nasha
Pri nas se gostilna, kamor hodijo večinoma krajevni pijančki imenuje Apoteka...kjer najdejo svoje " zdravilo". Apoteka je uradno ime, neuradno pa Čakalnica smrti, ker so ti gosti res na pogled že skoraj mrtvi.Dodam še naj,da se gostilna ne nahaja v bližini pokopališča :).
Lp,Tarja
Tarja83
V knjigi za zgodovino za gimnazije (tam enkrat pred 30 leti) je pisalo: Po hudih bojih so partizani odsli na Pivo. (to je menda en hrib v Bosni, slisi se pa dobro)
slepakura
Ali pa bife "Zadnja šansa", ker je bil odprt še potem, ko so povsod drugod že zaprli.
Sweetie
Če se ne motim, je bila (ali pa je še) v Idriji gostilna "Nebesa". Spodaj v rudniku, se je eno odkopno polje imenovalo Pekel, po končanem šihtu pa so knapi šli v Nebesa.
LP
cervusKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
