Podmornice žal mariborčani nimamo več.
Ime je prišlo od strmih stopnic, ki so vodile v kletni lokal.Sedaj tam domuje Cantante.
ati zlati
Nenavadna ( smešna ) imena gostiln
helenag, ta lokalček je v Celju že kar dolgo, ene 3 leta
takšna udobna dnevna soba
Drugač pa mi je bil v Lj zanimiv Kekec, na Tržaški, ali pa Fabrka, Peglezn na Poljanski...sama simpatična imena...
Sashika
v preboldu al v tem koncu je pub pri veselem biku
lovebeyba
Pendrek bar na Brnčičevi - pravega imena ne vem, tja pa hodijo policaji. ![]()
Pri nas doma pa imamo Čuza bar - ko da mož tanajmlajšo v stajico ji reče, da gre v čuza bar. ![]()
Pa lokal 3M - pri 3 mrličih, ker je zraven pokopališča.
jade
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
