Sušilni stroj

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

25. okt 2007 12:15

Tudi jaz imam doma kondenzacijski sušilni stroj od Gorenja že dve leti. Sploh ne vem, kako sem lahko bila prej brez, vsega perila sploh ne rabiš likat in ga samo zložiš in še poraba mehčalca je manjša, perilo zelo lepo diši in je mehko. Pa še 5 let garancije ima. Ja varovalko pa tudi nam meče ven, ko imam vključeno pečico. Priporočam sušilni posebej od pralnega stroja, ker lahko istočasno sušiš in v drugem pereš in še lepše suši. mišika

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

25. okt 2007 12:22

brez njega mi živeti ni!!!!!!!!!!! vse je tako lažje,.... manj likanja nič obešanja in pobiranja in skrbi ali me bo prehitel dež itd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! plopsa

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

25. okt 2007 14:41

VERI STE PAČ IMELI SREČO Z GORENJEM!! JAZ IMEL SKOZ SAM GORENJE,IN SEM KOMI SERVIS KLICAL IZ TEDNA V TEDEN NATO ME JE RAZJEZILO,PA SEM VSE V KONTEJNER ZMETAL,IN KUPIL APARATE VSE OD (BOSCH,MIELE) TO DELUJE VSAK DAN ŽE 5 LET BREZHIBNO!!SEM VEČ KOT ZADOVOLJEN PAČ KAKO NALETIŠ,TAKO PA IMAŠ DANES SICER NI NČ,POPOLNO DA SE NEB POKVARLO JE BILA VELIKA INVESTICIJA TEH APARATOV,SAM SE TI ČEZ ČAS POVRNE!!! LP miele

marja  

član od: 10.11.2005

sporočila: 229

25. okt 2007 17:08

Miele, ti tako hvališ svojo znamko strojev, pa naj še jaz dodam, da se tudi mieletovi aparati kvarijo.Mi imamo hladilnik in se nam je zelo kmalu po nakupu pokvaril. Večkrat so ga že popravljali, pa jim nikakor ne uspe. Da bi ga pa zamenjali za drugega, pa nikakor nočejo slišati marja

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

25. okt 2007 17:29

Ja itak, da hvali Miele , če ima pa isti nickname . ma se samo hecam. Lepo pa radi se imejte ursa40

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

25. okt 2007 17:53

ja ja ta miele vedno hvali miele. že njegov nick je povod na reklamo :) nektarina

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

25. okt 2007 18:52

nč ne hvalim znamke (MIELE) AMPAK VAM POVEM DA STROJI DELUJEJO,ŽE 5 LETO BREZ PROBLEMOV IN PEREJO IN SUŠIJO VSAK DAN PO DVA STROJA SOSEDA KUPLA GORENJE PA GA JE V 5 LETIH ŽE NEŠTETOKRAT SERVISIRALA JE REKLA DA BO NASLEDNJI STROJ (MIELE) vem da ste mi (FAUŠ) in mi zavidate k mam (MIELE) (MARJA),ČE SI PA NA TAK HLADILNIK NALETELA,PA NISEM JAZ NČ KRIV SEJ SE LAHKO ZGODI,DA TUD MEN JUTER CRKNE (MIELE),BOM PAČ SERVIS POKLICO!!! SAM V 5 LETIH KOLK JE OPRAL LETNO DO ZDEJ NI ZNAKOV DA BI RABU (SERVISNI PREGLED) NEUMNO SE MI ZDI,K VIDIM KAKO JOČEJO NEKATERI K IMAJO (GORENJE),POL SE PA DELAJO ČIST NEDOVŽNI KOT DA JE PRI NJIH VSE UREDU!! AL PA KTERO DRUGO ZNAMKO,NE RAVNO GORENJE! ZA MIELE DO ZDEJ ŠE NISEM VIDEL KRITIK TUKI,KOT DVE DO ZDEJ! LP MIELE miele

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

25. okt 2007 19:02

pa kaj moreš z velikimi črkami pisat in se dret na nas? kaj ne vidiš da vsi drugi uporabljamo malo črke? nektarina

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

25. okt 2007 19:05

O mojbog, če še enkrat preberem izraz MIELE, me bo na WC odneslo. Pa kaj je z enim folkom tle gor. Povsod se čudaki sprehajajo. Se vidi, da jih polna luna vleče iz brlogov.

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

25. okt 2007 19:15

pozabu sem dat na male črke nisem noben (ČUDAK) pač povem izkušnjo z stroji!!! niti na nobenga se ne derem boli me patka od kokoške,kaj boste kupoval,sej boste vi plačal in se nasankal,kot so se nekteri že papa miele

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti