Čestitam praznik in jejte slastno baklavo !!
vale11
Muslimani slavijo konec posta
Bajram Šerif Mubarek Olsun!
Lepe praznike in dober tek!
Vesele praznike in veliko lepih trenutkov.
| majamarko je napisal/a: |
| Bajram Šerif Mubarek Olsun! Lepe praznike in dober tek! |
mamazeljka, nikoli ne postrežejo ob Bajramu z odojkom. Jagnjetina, teletina, piščanec, baklava, tulumbe, hormašice.
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=8132
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=412
blažkaa
Sporočilo je spremenil(a) blažkaa dne 13. okt 2007 13:41:35
Tudi jaz se pridružujem čestitkam.
Lepo praznujte.
goga
| mamazeljka je napisal/a: |
| Postržejo lahko z jagnetino ali odojkom za sladico baklavo in horomašice.Drugo pa je potem stvar posamezne gospodinje kaj ponudi zraven. mamazeljka |
Prašičkov ne jejo.
Ja punce pardon sem se čisto spozabila.V glavnem naša (sodelavka)muslimanka pač je svinjsko meso in ko sem pisala sem se spomnila na njo.Vem pa da pravi muslimani ne jejo svinjskega in ne pijejo alkohola ampak takih zagriženih je malo.
mamazeljka
priblizen prevod bi bil : naj vam bo blagoslovljen praznik - tudi z moje strani!
lucka52
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
