čestitke pa DOBER TEK ŽELIM VSEM!!!
plopsa
Muslimani slavijo konec posta
Lepe praznike vsem, ki praznujejo.
Loti
Smo bili med ramazanom v Makedoniji, pa v Gostivaru ni bil noben lokal odprt. Šele ko so videli, da smo od drugod, so nam postregli s pijačo. Toliko so spoštovali naše drugačne navade, mi pa njihove in nismo jedli, smo pa pili vodo. In seveda kakšno modro izrekli o spoštovanju različnih kultur.
Alahu ekber
mamamia Pridružujem se čestitkam !
daga
Hm, predvidevam, da se po tako velikem prazniku je kaj specijalnega.
A mi lahko malo razsvetlite obzorja, s čim si po postu postrežejo?
lp
Za sladico je največkrat baklava.Srećan praznik.LP.
golubić
Pridružujem se dobrim željam!
kobra 1
Jaz tudi želim lepe praznike vsem, ki praznujejo.
Jelenckova 
Postržejo lahko z jagnetino ali odojkom za sladico baklavo in horomašice.Drugo pa je potem stvar posamezne gospodinje kaj ponudi zraven.
mamazeljka
Ali oni jedo odojka?
ovčka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
