Muslimani slavijo konec posta

čestitke pa DOBER TEK ŽELIM VSEM!!! plopsa
Lepe praznike vsem, ki praznujejo. Loti

Smo bili med ramazanom v Makedoniji, pa v Gostivaru ni bil noben lokal odprt. Šele ko so videli, da smo od drugod, so nam postregli s pijačo. Toliko so spoštovali naše drugačne navade, mi pa njihove in nismo jedli, smo pa pili vodo. In seveda kakšno modro izrekli o spoštovanju različnih kultur.

 

Alahu ekber

mamamia
Pridružujem se čestitkam ! daga
Hm, predvidevam, da se po tako velikem prazniku je kaj specijalnega. A mi lahko malo razsvetlite obzorja, s čim si po postu postrežejo? lp
Za sladico je največkrat baklava.Srećan praznik.LP. golubić
Pridružujem se  dobrim željam! kobra 1
Jaz tudi želim lepe praznike vsem, ki praznujejo. Jelenckova
Postržejo lahko z jagnetino ali odojkom za sladico baklavo in horomašice.Drugo pa je potem stvar posamezne gospodinje kaj ponudi zraven. mamazeljka
Ali oni jedo odojka? ovčka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.