Renoviranje kopalnice

MAPER  

član od: 17.9.2007

sporočila: 83

tema odprta - 5. okt 2007 20:13 | ogledi: 1.605 | odgovori: 2

Živjo! Zanima me, če pozna kdo kakšnega izvajalca za renoviranje kopalnice, po možnosti dobrega, pridnega, ne predragega in iz območja Koroške?!

Hvala vsem in lep pozdrav!

ovčka  

član od: 1.6.2007

sporočila: 174

5. okt 2007 23:31

Jaz sem iz Koroške. Lani novembra je začelo curljati pri spodnjem sosedu in morali smo zrušiti kopalnico. Vsa oprema je bila seveda neuporabna in smo morali nabaviti tudi vse novo. Pa to ni tako hud problem, kot pa to, da si brez stranišča (imamo skupaj), da mojster po desetkrat na dan nekam nujno teče, telefonira v predsobi, kot da se mu je telefon prilimal na uho, mu zmanjka eno orodje, pa ga pol dni, groza, groza, groza, jaz sem bila takrat na kemoterepiji. Vse skupaj je trajalo dva tedna. Mož me je zjutraj, ko je šel v službo, peljal v "varstvo" k svakinji, popoldne pa nazaj domov. Pa je bil to najboljši mojster, kar jih poznam, strokovnjak. Potem sem ga skoraj na kolenih prosila, naj pusti telefon doma, pripelje vse orodje in končno s svojim pomočnikom naredil do konca. Res je dobro naredil, ne morem pa ti ga priporočiti, ker ga še vedno videvam s telefonom na buči. Menda je na Koroškem ravno za ta dela velik križ. Išči drugje, LP! ovčka

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

6. okt 2007 12:29

Se pridružujem ovčki. Ko ti že enkrat uspe dobiti mojstra v hišo na našem koncu, ga moraš dobesedno zapreti noter, da naredi do konca. Ali pa se sprijazniti s tem, da ga boš preostali mesec vsak dan klical, kdaj misli spet priti. Jaz poznam 3 s Slovenjgraškega konca, če ti kaj koristi. Priporočilo pa hmmmm...No ja upam, da boš imel pri lovljenju več sreče kot jaz....Se ravno pripravljam, da začnem spet klicati. LP juhica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti