Po moje imajo v pogodbi, da ne bodo tožili.
Je pa to totalno nora oddaja. Še vedno ne razumem, kako so jo lahko snemali vnaprej in niso vključili gledalcev. Bedarija.
SonjaPo moje imajo v pogodbi, da ne bodo tožili.
Je pa to totalno nora oddaja. Še vedno ne razumem, kako so jo lahko snemali vnaprej in niso vključili gledalcev. Bedarija.
SonjaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.