Zgaga

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

4. okt 2007 13:03

Vanilja 66, če bi jaz imela tak problem, bi se verjetno poslužila nasveta, ki sem ga zasledila na spletu. Vtipkaj: Silvester Polak, Zaupajte soku limone. Poskusi, izgubiti nimaš kaj. ann

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

4. okt 2007 14:33

Po obroku ni dobro zlesti v posteljo, pa orehom in podobnim se je dobro izogniti, podmetu... Vrsto let sem bila "na rupurutu", zdaj pa že dobro leto pijem kombušin napitek in praktično nimam več težav. No, tudi kokakolo sem zamenjala z mineralno vodo. Ena tabletka na mesec se mi zdi že Je pa res, da zvečer vsaj dve uri pred spanjem ne jem, pa pikantni hrani se (s težavo) izogibam. Pa več obrokov dnevno, ne samo dva. Pozdravček! Vrana

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

24. okt 2007 10:08

ginekolog mi je svetoval, naj pred vsakim obrokom popijem vsaj 2 dl vode. en teden že to prakticiram in je mnogo boljše. poleg tega se izogibam ocvrti hrani. mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti