Poročno praznovanje

mala-zd  

član od: 17.5.2002

sporočila: 9

tema odprta - 26. jun 2002 11:57 | ogledi: 2.597 | odgovori: 5

v kateri gostilni v bližini kranja bi bilo priporočljivo praznovati poroko. prosim svetujte! na kaj naj bi bila pri tem praznovanju pozorna - da me gostinci na bi "prinesli okrog" (gostinci ne zamerite, vendar to se dogaja!).

Barbara Cuzak  

član od: 20.3.2002

sporočila: 108

26. jun 2002 13:57

Bizjak v Spodnji oz. Zgornji Beli (pri Predvoru, se ne spomnim ali zg. ali sp.), imajo zelo urejeno gostišče, hrana je O.K. Ali pa Pension Zaplata pre Predvorom imajo hrano O.K., dostop in urejenost O.K. Bodi pozorna na to kako se boš zmenila z gostinci, končni potek si zapiši. Ne pretiravaj s hrano. Povdari kaj želiš in kaj ne. Če ti reče ne nepomeni, da moraš tudi ti popustiti. Včasih pač ne želimo izvesti nečesa kar se nam ne da. Na mizi imej sadje, dovolj pijače. Hrana naj bo topla, torta hladna. Možnost dodatnega naročila kave. (na poroki prijatelja ni bilo mogoče naročiti kave po tistem ko so jo že servirali). Pa kakšno skupino boš povabila, da ne bo samo sedela (če jo boš imela), da bodo tudi igrice. Pa ne pozabi ženin naj naredi pred juho nagovor kakor starši tudi. ------- te misli so skupek treh parov, ki se sicer še nismo ženili, smo pa mleli kaj je bilo na poroki O.K. in kaj ne ------ Saj smo zlobni pa kaj, tako je !!!!! Barbara Cuzak

mala-zd  

član od: 17.5.2002

sporočila: 9

26. jun 2002 14:31

barbara, hvala lepa za nasvete. ne boš verjela, da imava rezervirano ravno pri bizjaku. malo sem bila v dvomih, ker sem slisala že nekaj kritik glede hrane pri njih. lp, barbi (ha-ha, kakšno naklučje, da sva soimenjakinji) BARBARA LUKANC

neznan uporabnik

26. jun 2002 21:33

Izbira lokala je precej odvisna od števila povabljenih. Večja je številka, manj imaš izbire. Če imaš povabljenih veliko (beri OGROMNO) gostov, ti ponavadi ostanejo samo še hoteli (Creina, Šmarjetna gora), sicer pa je izbora precej več. Iz lastnih (slabih) izkušenj ti svetujem, da preveri tudi naslednje: - natančno se dogovori za velikost/majhnost porcij, - jedi morajo biti postrežene tople oz. VROČE, ne pa mlačne/hladne (mlačna/hladna juha = ), - hrano mora streči DOVOLJ VELIKO število praktičnih natakarjev hkrati, da ne bo ohceti skoraj že konec, ko bodo postregli zadnje. Te tri slabe izkušnje sem imel pred leti v Vili Bistrica nad Tržičem. Po občutku bi moral biti Bizjak OK. kacajdr

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

26. jun 2002 22:42

Posebno pozornost boste doziveli v Gostilni Pri Danilu; Retece 48 (Skofja Loka)! Vi veste kaj hocete, oni vedo kaj storiti. E-naslov: gostilna@pridanilu.com Lep pozdrav vsem. Henri

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

28. jun 2002 13:32

Bila sem na ohceti in na Šmarjetni in pri Bizjaku. Povsod je bilo dobro. Še posebej je primerna Šmarjetna za veliko število ljudi. Da je tudi prostor za ples. Lep pozdrav Mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti