Vse naj naj, pa uspehov v šoli in fantih, mami pa le ubogaj

previdno z zadnjo slikco!
majamarko
Danes praznuje rokerca
Hvala vsem za lepe čestitke in želje


. Bom poskušala slediti vašim navodilom, posebej Ognjičevem
, vendar ne verjamem, da bom vse to izpolnila do drugega leta
. Je kar veliko želja.
Hvala še enkrat!
LP-
www.Smeski.com">
rokerca
www.Smeski.com">
rokerca Ojla rokerca!!!
Vse najboljse tudi s te strani velike luze! Uzivaj in lepo praznuj!
Jerneja USA
Rokerca
Vse najlepše in najboljše,
danes in vse dni,
to ti Buča želi




buča
Najlepše želje tudi od mene, draga rokerca!♥ α β γ ♥
Vse najboljše, ter veliko uspeha v šoli ti želim in srečno jutrišnje fazančkovanje v šoli. Mi smo to danes dali skozi 

:
Še enkrat vse naj, naj in vse kar si sama želiš. 

LP!
fakin712
Vse najboljše za rojstni dan, pa veliko sreče jutri v šoli (zaradi fazančkovanja).
Pa priporočam ti, da jutri v šolo vzameš kremo in robčke, ker boste veliko popisani s šminko. 
Kaya***
Rokerci želim, da bi bila naslednja leta bolj brezskrbna kot mamina in bolj pomembna, kot se ti zdaj zdi. Brez senece adolescence !
F r i n a
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.

