Jooj, Ognjička, tako od srca se pa že dolgo nisem nasmejala!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Tisti z zelenimi šuhi je pa eden, ki ga rokerca že kar nekaj časa občuduje - njega in njegova dela (upam, da tega občudovanja ne bo prekmalu konec
)
lp
cervusJooj, Ognjička, tako od srca se pa že dolgo nisem nasmejala!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Tisti z zelenimi šuhi je pa eden, ki ga rokerca že kar nekaj časa občuduje - njega in njegova dela (upam, da tega občudovanja ne bo prekmalu konec
)
lp
cervusMlada dama vse najboljše in najlepše ![]()
![]()
![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.