Pozdravljena!
Ne vem ali si mogoče pozabla name al men kej ne dela, ker še nisem prejela pošte.
Prosim kuharca37 za telefonsko, da te pokličem in se zmenimo kam bi ti lahko pripeljala stvari.
lp
presta77
Ops,sem že mal zaspana in sem ti namesto na ZS, pošto poslala kar na forum.
Noč
Sporočilo je spremenil(a) presta77 dne 31. okt 2007 23:29:48
Neurje po sloveniji
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
