presta77, tudi jaz upam, da je na vasi res še drugače kot je zdaj v mestih, ko nikogar več niti za soseda ne briga...
lp veverica cak
Neurje po sloveniji
Po informacijah iz prve roke vam sporočam, da je za ljudi kar dobro poskrbljeno.
Zanje je zelo pomemben občutek, da v nesreči niso sami.
Prizadeti in delavci imajo dvakrat na dan topel obrok, za pomoč, kot so tekstil in gospodinjski pripomočki se vpisujejo (ne vem kje, ampak od sodelavke mama se je že vpisala). Zdaj jih najbolj skrbi kaj bo prineselo deževje, ki nas pridno moči.
Veseli me, da niste mislile, kot da hočete darovati le določenim. Se opravičujem,
če sem koga neupravičeno užalila.
lp.
menci
menci, užalila? ne, ne, tako hitro se pa tud ne pustimo užalit
lp veverica cak
kakšna je kaj situacija na področu prejšnjih poplav? a kdo ve?
Sava je svet narasla...kako pa je više?
Petra 1
pa spet enkrat drži: mine en teden od katastrofe, pa je že na pol pozabljena...
lp veverica cak
hm...kaj pa sedaj>?
kuharica37?
Petra 1
Po čem pa to sodiš, veverica cak?
rimljanka
| rimljanka je napisal/a: |
| Po čem pa to sodiš, veverica cak?
|
Ja, ti pa res nič ne veš! Sem je treba napisat, kaj daš, koliko daš...."Nek se vidi, nek se zna"...
Ognjič| Ognjič je napisal/a: | ||
Ja, ti pa res nič ne veš! Sem je treba napisat, kaj daš, koliko daš...."Nek se vidi, nek se zna"... Ognjič [vrtnica] |
Jaz se POPOLNOMA resno in iskreno vprašala. Kolikor spremljam dnevan poročila, pozabljenja pač ni.
rimljanka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
