Zobne zalivke

smrečica  

član od: 22.1.2007

sporočila: 62

13. sep 2007 12:24

Jaz sem si pred dvema letoma vse zalivke zamenjala za keramične plombice, ki so pa res drage v primerjavi z navadnimi zalivkami, samo naj bi držale do 20 let, torej računam, da bom šla še enkrat zamenjat vse plombe pol pa mir :)). So pa stale po 80.000 SIT pred dvema letoma, ampak od talkrat hodim le na kontrolo in odstranjevati zobni kamen enkrat letno, pa je še vse BP. Po moje so te polmbice res dobra naložba. Za zdrave zobe je res potrebno poskrbeti ter raje odšteti kakšen tolar več. smrečica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. sep 2007 12:45

Če hodiš k zobozdravniku čez mejo, je treba ceni storitve prišteti še transportne stroške in potem se vidi, koliko je stvar v resnici stala. Vendelina jr.

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

13. sep 2007 17:22

Hja, s Koroške na Hrvaško res ne vem, če bi se splačalo, moji starši so pa šli po zobe iz BK na HR, torej 15 km, to se je pa kar splačalo. Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti