Wipe it

tjamat  

član od: 3.7.2007

sporočila: 24

27. sep 2007 14:17

evo, jaz sem tudi ravnokar naročila, pa vam sporočim, kako je šlo... tjamat

pepek  

član od: 7.1.2004

sporočila: 51

27. sep 2007 17:53

Imam že staro kopalno kad in doslej mi je še z nobeno stvar ni uspelo očistit, tako, da bi bila kot nova, s tole gobico pa.Res pa je, da se gobica kar izrabi,ampak se pa splača, kad se sveti kot nova in tudi vsi tisti rumenkasti madeži so izginili. Lp Pepek

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

28. sep 2007 11:23

Tudi moje naročilo oddano Zaenkrat sem naročila wipe it pads-10 gobic v paketu ki so že narezane, pa da vidimo. Če je stvar res tako učinkovita kot pravite, se res splača, ker je zelo poceni.Upam, da nebo potem res poštnina dražja od izdelka. Tisti ki jih že imate, pravite da se izrabi.To pomeni, da je samo za enkrat?Ali se da potem še lepo sprati?Najbrž odvisno od tega, kaj čistite.Ko se bom spravila na napo in štedilnik, kar nameravam najprej, bom najbrž kar vse porabila Kristina Sporočilo je spremenil(a) Kristina dne 28. sep 2007 11:33:36

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

28. sep 2007 12:05

no, lepa reč. Še mene ste prepričale in sem naročila!

Nelly  

član od: 29.10.2003

sporočila: 264

28. sep 2007 13:29

 

Kristina, suha Wipe gobica deluje kot bolj fini steropor.Tudi reže se tako. Ko jo zmočiš, postane mehka in že z lahnim brisanjem odpravi marsikateri madež, ki bi ga sicer težko odstranili. Lahko jo nekaj časa splakuješ in porabljaš naprej, dokler jo lahko držiš (ker se izrablja).

Brez težav sem s stene v kuhinji samo z rahlimi gibi očistila kapljice rdečega vina, s pisalne mize pa čačke alkoholnega flumastra. Tudi svetlo rumena usnjena sedežna garnitura se je lepo očistila.  Steklokeramično ploščo na štedilniku, pult, pipe, posodo iz nerjavečega jekla in ostale kovinske in porcelanske dele v stanovanju sedaj pobrišem samo z Wipe gobico in potem še s suho mikro fibro. Reklama suhe krpe iz mikro fibre sicer ne predvideva, se pa vse lepše sveti. Če nisem pobrisala s suho krpo, je ostala za Wipe gobico nekakšna siva apnenčasta koprena, ker imamo zelo trdo vodo. Pomila sem tudi okna  po obnavljanju fasade. Prisušene kapljice barve so se odstranile brez težav. Še to: reklama odsvetuje pomivanje lakiranih površin. Povsem lahno, brez pritiskanja  sem pomila lakirana  bela vrata v kopalnici in se še vedno svetijo! Menim, da lak kemični izdelki bolj uničijo kot tale Wipe krpica!

Pozdravček!

Nelly

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

28. sep 2007 17:31

Hehe tortica Hvala Nelly! Kristina

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

28. sep 2007 20:16

Kristina je napisal/a:
Ste jo naročile tu? http://www.wipe-it.si/ In ni poštnine?Seherezada in limona kje sta jo naročili vidve? Kristina
Kristina, naročila sem jo na telefonsko št, ki je objavljena na njihovi spletni strani. Gospa, ki se javi, je zelo prijazna. Gobice so zaenkrat na zalogi samo tiste po 8 evrov, ampak se splača. Ne jih preveč stiskat, le narahlo in umazane samo splaknite pod tekočo vodo in čisto na rahlo ožmite. Čiščenje z njimi je (brez pretiravanja) užitek. Zgleda, da ne bomo potrebovale ničesar drugega, kot te gobice in kak stelex, pa se bo stanovanje svetilo. :)) seherezada

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

28. sep 2007 20:18

Očitno tudi jaz nisem izjema... ste me prepričale. Ob vseh teh pripomočkih za čiščenje, ki sem jih zadnje nabavila, mož že pošteno zavija z očmi......... katjushka

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

28. sep 2007 21:20

Ali te zadeve očistijo tudi fuge med ploščicami? jade

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

28. sep 2007 23:01

Seherezada,ali bi mi napisala telefonsko številko,ker jo jaz ne najdem.Včeraj sem naročila 2 gobice po 2,45 eu,zdej pa preberem da jih nimajo na zalogi.Rada bi naročila tiste ki jih imajo,samo rajše po telefonu.Hvala v naprej.LP: prepričale ste me,upam da se vam bom za to zahvalila! golubić

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti