Wipe it

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

5. maj 2008 21:38

A nisi prebrala navodil pred uporabo? jasno in razločno piše, da ni za lakirane površine. seherezada

tejkica  

član od: 10.3.2008

sporočila: 151

17. maj 2008 23:00

No pa sem jih dobila lahko rečem le to, da sem več kot super zadovoljna z njo... je skoraj tako kot v reklamah, ko samo potegnejo po umazaniji in je že vse čisto

tejkica

slavcek  

član od: 19.3.2008

sporočila: 39

21. maj 2008 15:17

Tudi jaz uporabljam te gobice in sem z njimi zelo zadovoljna. Uporabila sem jih tudi na lakiranih površinah vendar res na rahlo in ne za velike madeže in se je tudi obneslo. Prodajajo pa take obice tudi v hoferju in so cenejše kot v milerju. slavcek

marja  

član od: 10.11.2005

sporočila: 229

25. nov 2010 18:40

Da potegnem to temo iz naftalina. Jaz sem ravno danes dobila te gobice za darilo in sem šla malo brskat po netu glede uporabe in ostalih stvari in sem našla, da ste tudi na kulinariki že debatirale o tem.

marja

Miro  

član od: 6.9.2007

sporočila: 40

24. dec 2010 12:28

Ni slaba ideja dati jo za darilo! Miro

AnaFlis  

član od: 30.10.2011

sporočila: 12

16. mar 2012 9:38

magnolija je napisal/a:
Tudi jaz sem preizkusila gobico in moram priznati, da mi je zelo všeč. Odlično se z njo čisti vodni kamen v kopalnici (ne tisti, ki je star že nekaj let ampak tedenski), celo bolje kot z arfom in gobico. Super je tudi za čiščenje pohištva, saj je iz nekaterih starejših omar, ki so bež barve in večkrat čiščene, kar črno teklo. Tudi na avtomobilu so šli dol nekateri stari grehi ... pa še in še. Dobro je tudi, ker pri čiščenju z njo ni potrebno uporabljati čistil.
Edina težava je, da se gobica izrablja, drugače pa vse pohvale.

magnolija

_______

___________

Jaz uporabljam za čiščenje vodnega kamna kar ocetni kis in super odstrani. Kadar se mi pa ne da čistiti s kisom pa uporabim kar gobico Wipe It. Veliko uporabnih nasvetov za čiščenje z naravnimi sredstvi sem našla tukaj; kis, soda bikarbona, Wipe It...

 

AnaFlis

Turbika  

član od: 20.12.2011

sporočila: 8

19. apr 2012 12:17

Zanima me, kako je z Hoferjevimi gobicami? Ali se jih v Hoferju še dobi ali je bila tisto trenutna in nikoli več akcija?

Turbika

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

19. apr 2012 20:19

Za gobice ne vem, ampak pri Hoferju sem kupila Suprawisch krpe iz mikrovlaken in so super - kuhinja in kopalnica se bleščita, da je veselje. 

Sonja

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

20. apr 2012 7:16

Jaz jih tudi v našem Hoferju še nisem nikoli zasledila... Mi jih je pa pred leti ena gospa iz tukaj poslala in so bile res super zadeva.

Teka

Turbika  

član od: 20.12.2011

sporočila: 8

20. apr 2012 7:59

Včeraj sem jih šla kupit v Mulerja. So njihove Blink, pakirane so po štiri komade, stanejo pa 2,5€. Tudi super cena. Jih namreč jutri nujno rabim. Imela sem namreč včasih tapravo in je res enkratna, upam, da bo Mulerjeva ista. Bi pa sigurno cenejšo Hoferjevo. Če jih bo katera opazila v Hoferju, naj lepo prosim sporoči

Krpe iz mikrovlaken so sicer super, ampak nekaj čisto drugega kot nano gobice.

 

Turbika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti