Benetke - letališče

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

7. sep 2007 14:06

JA, dear Vendy, tole popotovanje na Pag preko Bg je res za anale. Punce so potem hotele kar naprej v Bg, češ če smo že tako blizu, pa gremo pogledat, pa je ena imela samo osebno s seboj in ne pasoša. In to je bilo dekle, ki je pet krat letno na PAgu, ker ima tam babico... No, potem so njo nahrulile, zakaj ne nosi pasoša s seboj, da zaradi nje ne bodo videle BG. So nabrita, ta punčeta, ti rečem.

Mamamia

mamamia

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

8. sep 2007 16:26

Hi, hi, hi... mi je malo v tolazbo, da nisem edina z geografsko disleksijo...:))) Midva sva zadnjic tudi dve uri pred odhodom v London ugotovila, da je letalisce Rijeka v bistvu na Krku, hihi...:))))))))) (edina stvar, zaradi katere se nocem prijavit na Milijonarja, je obupen fantazijski prizor, v katerem me Jonas sprasuje, katera reka tece pod savskim mostom, pa jaz ugibam..."Krka...? Kokra...? A nej polovicko...?" lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti