Nočitev za mlade v lj

Na hitro rabimo nočitev za eno noč v LJ za sina. Vsekakor rabi poceni varianto (pravkar vpisal študij, a še ni prosta soba), nekaj v smilsu "youth hostel " ali kaj podobnega...Lahko kaj svetujete?

Našla sem Bit center a menda moraš biti član, on pa ni...

Temo je spremenil(a) TORTICA dne 05. sep 2007 11:39:30

Eno najcenejših bivanj je v dijaških domovih. Povprašajte v dijaškem domu Vič (v tistem delu, kjer so študenti). Sonja
http://www.souhostel.com/

http://www.yh-ljubljana.com/

 http://www.informacija.net/podrobno.asp?narocnik=3060

 

Loni Makaroni
Hvala, hvala, smo rešili. Jaz pa sem sebi skoraj spet "zamerila" ker takoj planem na pomoč polnoletnemu sinčku, ki bi kaj takega res lahko sam uredil.

Eh, tortica, jaz sem bila tudi danes v LJ, pri podpisu pogodbe za stanovanje, saj gre hčera študirat. Ni dosti manjkalo, da bi jo še podpisala jaz, potem sem se pa spomnila, da je otrok polnoleten...

Je pa res, da sta dekleti s sostanvoalcem vse rešili sami, starši smo na koncu le prišli pogledat, kaj in kako, ter se spoznat z najemodajalcem, pa prečekirat pogodbo.

mamamia
Draga Mamaia, sva čisto na istem. Sin gre tudi študirat, sam je našel stanovanje s sostanovalcem, jaz pa grem v naslednjih dneh na ogled, spoznat najemodajalce in podpisat. Je pa "fejst fant" ta moj sin, tako da rada vskočim, če me kaj prosi, čeprav malo prehitro!

No, kmalu boste v isti fazi, kot mi zdaj. Kupit moramo le posteljo in nekaj posode za v kuhinjo. Smo pa naleteli na korektnega stanodajalca. Ko so punce v začetku spoznale, s kom imajo včasih opravka, jih je bilo kar malo groza...Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecjohana
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti