Večerja za 2

Beren  

član od: 26.8.2007

sporočila: 6

tema odprta - 26. avg 2007 13:24 | ogledi: 4.565 | odgovori: 9

Pozdravljeni.

Mene pa zanima eno vprašanje. Punco bi rad za prvo obletnico peljal na neko večerjo (najbolje kar v okolici Ljubljane) in me zanima, kje bi se dalo najti kakšen lep in romantičen ambient s kvalitetno hrano in postrežbo. Zenkrat sem si že pregledal lokale, ki so opisani na tej strani in sta me še najbolj pritegnila Don Felipe in Via Bona. Ne bi rad, da bi bil to lokal v katerem bi se kar trlo ljudi in bi se moral za vsako, ko gre nekdo mimo umakniti itn. Rad bi, da lahko lepo povečerjava v miru. Glede cene pa mislim, če bi bilo mozno za večerjo (predjed glavna jed, sladica, kakšen šampanjček in kak dl vina) odšteti od 40-50 evrov. Največ 60. Sva še študenta :D

Aha...in morda bi bilo celo bolje, če gostilna ne bi bila čisto v centru

Se vam že vnaprej zahvaljujem za vašo pomoč ;)

Beren

Temo je spremenil(a) Beren dne 26. avg 2007 13:26:36

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

26. avg 2007 13:53

Meni osebno Via Bona ni všeč, je pa res, da sem tam jedla enkrat, pa še to na bon. ugotovi, kakašna hrana ji je všeč, ali je to mehiška (Joe Penas, samo to je v centru), kitajska, mogoče turška hrana? Midva sva bila nazadnje v tej turški restavraciji, hrana je zelo dobra, ambient pa malo smešen (če ješ zunaj, moraš sedeti na tleh, če so mize vse zasedene). Še to, zelo zelo lepa poteza od tebe, da jo boš takole razvajal za prvo obletnico. Jelenckova

Beren  

član od: 26.8.2007

sporočila: 6

26. avg 2007 20:42

Jelenckova hvala za odgovor ;) Ona ni ravno zbircna za hrano, tako da bo zadovoljna s cimerkoli, jaz bi le rad, da bi bil ambient pravi in hrana kvalitetna...tako da pridejo vsi predlogi v postev. Sem si prebral se nekaj ocen za Via Bono in sem si premislil :) Sem si pa malo pogledal spletno stran za Cubo... in mi je res vsec. Se posebej opremljenost in to. Me pa zanima, ce je to krepko visji cenovni razred od tistega, ki sem ga navedel zgoraj? Beren

živica  

član od: 28.11.2002

sporočila: 307

26. avg 2007 22:33

Vsekakor ti priporočam Cubo, kjer so cene glede na kakovost hrane, prijaznost osebja in prijeten ambient primerne. Rezervacija nujna! Trenutno mi padejo na pamet še Pr Kopač (Brezovica), Manna (Trnovo - LJ) in pa Ančka (Šenčur - primerno, če imata rada odlično domačo hrano, znani so po štrukljih)... Upam, da bo padel še kak predlog, sicer pa vama želim nepozabno praznovanje prve obletnice! Živi

oliva  

član od: 21.3.2005

sporočila: 312

26. avg 2007 22:40

Beren, kaj pa Kaval na Brodu - Vižmarje, tudi zelo znano gostišče. Hrana je Toskanska (njoki, testenine, z raznimi omakami), pice, itd. Ravno pravšnja za mladino. Lp in dobro se imejta oliva

Beren  

član od: 26.8.2007

sporočila: 6

26. avg 2007 23:51

Kaval mi (ne vem zakaj) ni preveč všeč. Ampak vseeno hvala za predlog. Sem si pa se malo pogledal na eni drugi strani, kjer za Cubo piše, da je to za hitro kosilo med delom. A pozna morda kdo restavracijo JB? To sem si tudi malo pogledal :D Beren

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

27. avg 2007 9:46

Beren, JB je daleč nad cenovnim rangom, ki si ga napisal. Cubo pa je idealen tudi za večerje, brez skrbi. Pa nujno rezerviraj. strelka

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

27. avg 2007 9:52

meni pa je všeč mehiška restavracija v centru na wolfovi ulici (če imam prav). Tam se mi zdi super, veliko in poceni. Ksenija :) http://picasaweb.google.com/xency.k

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

27. avg 2007 14:09

Tam je neka mehiška ja, tam je dobro. Kaj pa As v mestu? Jelenckova

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

27. avg 2007 14:46

Gostilna Skaručna, Vodice. Sicer mi bo pa za vekomaj ostal v spominu nocni pohod med Portorozom in Strunjanom, v termonahrbtniku je bila flasa sampanjca in dva kozarca, vec pa nisva rabila - tisto, kar steje, je namrec druzba. :))) lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti