Rojstvo

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. avg 2007 18:32

Lahko kupiš gugalnik oziroma ležalnik, tale je narejen po mojem jusu: 

http://www.chicco.com/scheda_prodotto.asp?menu=on&a

Ima ju že prijateljica za svoja dvojčka, uporaben je od rojstva dalje, igralni lok se lahko odstrani, lahko ga fiksiraš... Študijo sem naredila precejšnjo in je med vsemi tale zmagovalec,s eveda ima tudi ročaje za prenašanje... Istega bo dobil tudi naš Matic. Dobiš ga pa tudi pri nas, v Chicco trgovinah, Baby Centru in videla sem ga tudi v Rutarju. Cena pa je od 79 do 85 evrov.

Drugače pa lahko vprašaš, če imajo trip trap.

Če boš kupovala vrtiljak za na posteljico, kupi tistega od Fisher Price z medvedki, najceneje ga boš dobila pa v Muellerju, to sem kupila jaz drugi prijateljici, tudi za dvojčka. Takrat je bil tam 10 jurjev, povsod drugje pa okoli 15 jurjev. Zgleda pa tako:

http://soncek.si/si/c0108-fisher-price-vrtilja

Loni Makaroni

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

23. avg 2007 19:34

V ležalniku so moje trije mulci bili vsi skupaj točno 5x . Vrtiljak kjer se vrtijo živalice je bil zanimiv ene 2x po 3 minute . To je uporabno večinoma za spanje, ponoči se pa itak ne vidijo tisti medoti, ki se vrtijo . Ali so pa ratali tako aktivni, da jih je tisto premikanje nad glavo še bolj zbrihtalo in so imeli cele študije kako jih zgrabit dol .

Čudni moji otroci a ne?

jade

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

23. avg 2007 20:40

Ojla. Nisem prebrala vseh vaših nasvetov. Ampak jaz imam 15 mesecev staro hčerko in sem bila najbol vesela bonov. Pa so lahko iz Baby centra, Ariela, H&M-ja, ..... Potem ko nekaj rabiš skoristiš bon. VEDNO prav pride. S tem zadaneš u nulo. Jaz ravno tako svojim prijateljicam nesen bon in paket plenic (ponavadi mal večjih - Pampers 3). In so vse ful vesele. To so stvari ki se vedno rabijo. :) Toliko z moje strani.... pa pa

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

23. avg 2007 21:11

ni ravno ležalnik, je ležalnik, ki je lahko gugalnik. Moj je v tem gugalniku naravnost užival. večkrat je v njem tudi spal kakšno dnevno rundico. pediatrinja mi je zagotovila, da mu ležanje v tem jajčkastem sedežu in nekaj guganja (je na baterije) ne bo škodovalo za razvoj in res mu ni. mi smo ta gugalnik maksimalno izkoristili in žal nam je bilo, da ga je (pač moralo se je zgodit...) prerastel Še dobro, da je na poti drugi, ki se bo (srčno upam, da se bo vse razpletlo in izteklo dobro - držte mi pesti ) naslednjo pomlad že gugal. Razmisli, morda te pritegne. Pravijo, da jim ta gugalnik paše, ko so krčki. no, naš krčkov ni imel, a kljub temu ga je izkoristil v nulo: http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=p TanjaG.

Finka  

član od: 21.6.2007

sporočila: 106

23. avg 2007 21:41

jojjjjjjj tanja takega imamo mi in je naša Ayla bla full v tem...enkratno je..full krat je tudi zaspala...hehhehehe...jojjj niti spomnila se nisem na to,da bi ji priporočala:) Finka

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

24. avg 2007 8:20

ojoj, ma kaj sem prilepila za en link? se nič ne odpre, ne? No, če ne gre, vpiši v google TAKE ALONG SWING FISHER PRICE pa se bodo odprle strani. TanjaG.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. avg 2007 8:39

Pa kaj se tule ene sprenevedate, da ne veste, kaj je zategovanje kože? Pa da ne uporabljate? Firming lotion, firming effect, to piše na embalaži. Vendelina jr.

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

24. avg 2007 8:44

Mislim, da vemo pri čem gre pri "zategovanju kože". Le jaz bi firming lotion prevedla v losjon za učvrstitev kože... veverica Sporočilo je spremenil(a) veverica dne 24. avg 2007 08:45:06

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

24. avg 2007 8:47

Vendelina, si pa direktna, da dol padeš. Sicer nisem kakšna mlada mamica, sem pa v zadnjem času precej shujšala in bi te prosila, da navedeš kakšno konkretno firmo, izdelek. Dolores

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti