Kuhalna plošča bosch pif645e01e 2+2

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

tema odprta - 20. avg 2007 13:45 | ogledi: 4.569 | odgovori: 5

Prodam novo kuhalno ploščo PIF645E01E 2 indukciski + 2 steklokeramični plošči od Boscha. Interesenti za nakup naj se mi oglasijo na zasebno pošto.

http://www.bosch-hisniaparati.si/produkti/kuha

povečaj sliko

LP/dj

Temo je spremenil(a) dj dne 20. avg 2007 13:51:41

ITA92  

član od: 6.6.2007

sporočila: 2

23. avg 2007 19:05

Spoštovana, zanimam se za kuhalno ploščo (v bližnji prihodnosti - mesec ali dva nameravam naročiti kuhinjo v novi hiši). Zakaj prodajaš novo ploščo - ali nisi zadovoljna z njo? Kakšna je cena? Kje je možno prevzeti ploščo, če je še na razpolago? Lep pozdrav iz Prekmurja. ITA92

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

24. avg 2007 7:59

Živjo,

Pred enim mesecem in pol sem končno prišla do nove kuhinje.

Kupila sem novo kuhalno ploščo PIF645E01E 2+2 od Boscha. Za 2+2 sem se odločila zato ker sem imela kar veliko posode, ki ne gre na indukcijo. Plošča je super.

Ko pa sem sprobala indukcijo sem se definitivno odločila, da od sedaj kupujem samo še posodo za to vrsto kuhališča.

Prejšnji teden pa me je mož presenetil in mi kupil komplet novo posodo. Vso  posodo, ki ne gre na inukcijo sem oddala prijateljicam, zato sem se odločila, da 1 mesec uporabljeno 2+2 Boschevo kuhalno ploščo prodam in bom kupila novo na 4 indukcije.

Sem iz Krškega (Posavje). Če si zainteresirana se bova dogovorili za ceno.

 

LP/DJ

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 286

22. feb 2009 20:36

Varnostno opozorilo v zvezi s steklokeramičnimi kuhalnimi ploščami To varnostno opozorilo se nanaša samo na steklokeramično ploščo proizvajalca BOSCH steklokeramične plošče širine 60 • 4 kuhališča: 2 indukcijski in 2 električni • Datum nakupa: od januarja 2006 dalje Nekatere steklokeramične plošče imajo morda okvaro na elektronskem delu, zaradi katere se zadnji kuhališči lahko vključita, tudi ko je kuhalna plošča izključena. Pri indukcijskih kuhališčih spredaj te okvare ni. Prosimo vas, da dokler ne opravimo strokovnega pregleda vaše kuhalne plošče, na njej ne puščate ničesar brez nadzora – niti posode – saj tudi ko je plošča izključena, obstaja nevarnost požara! Do pregleda lahko kljub temu uporabljate vsa kuhališča, vendar ko plošče ne uporabljate, izklopite varovalko. Bosch je odprl skupni telefonski center za pomoč uporabnikom. Vsi klici so brezplačni. Prosimo vas, da čim prej pokličete: 080 87 44 Nikita

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

23. feb 2009 18:28

"Bosch je odprl skupni telefonski center za pomoč uporabnikom. Vsi klici so brezplačni. Prosimo vas, da čim prej pokličete: 080 87 44" Še sreča, ker serviser, ki pokriva Celje, je totalno neprofesionalen - obljublja, obljublja, pa ga ni od nikoder! lp, vanjatajnsek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti