Potem je pa jasno, zakaj je pri nas tako zapleteno. Ker so postopki, da banka, kljub neplačevanju, proda nepremičnino, še dokaj počasni in zapleteni, se pa tudi na tem področju zadeve spreminjajo. Na internetnih straneh sodišč je zaslediti kar precej prodaj napremičnin, ki so bile zastavljene za posojilo, to pa ni bilo vrnjeno. Saj notarski zapis in vpis zastavne pravice ali hipoteke v zemljiško knjigo je obvezujoč, ampak vseeno včasih raja in traja... Res da vedno manj časa, pa vendar smo še daleč od enostavnega postopka, kot je pri vas, čez lužo ...Jih je pa že precejostalo brez hiš, nedavnop smo imeli v Sloveniji kar precejšnjo afero, ko so si denar pri tuji banka sposojali ljudje, ki pri nas zaradi kreditne nesposobnosti kredita niso dobili, pa so se pojavili posredniki, ljudje so podpisali pogodbe za skoraj oderuške obresti, zdaj jim pa hiše in cele kmetije prodajajo ...
Kredit z zastavo nepremičnine oziroma s hipoteko ni hec.
Vanja, lepo bodi tam v prostrani deželi, Mamamia
mamamia
Kredit - vaše izkušnje
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
