Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

Danes: zadnja endivija z maminega vrta, z jajcem in krompirjem in veliko bučnega olja; zraven prekajena puranova noga, za tiste, ki jim solate ni bilo dovolj. Proti večeru bodo palačike z izborom letošnjih marmelad (ideja ukradena od tise).

Sonja

Danes:

Imel sem namen vas vprašat, če ( morebit ) kdo ve, kako v naši vasi rečejo tistim zelenim kroglicam? Pa vas ne bom, saj ni važno.

 

ežoj

Danes govej ajuha, pečen krompir, zelenjava iz juhe in zelena solata. Kasneje kremšnite od včeraj!

tanjaj

 

  Mišek, 

 

za kosilo je bilo danes:  juha iz brokolija, fajn zapečen piščanec (srečne naše, hrustljava kožica je  ),

kuhan krompir, zelena solata

 

beva

Goveja juha z rezanci, stefani pečenka, pražen kompir, dušena zelenjava, motovilec s fižolom

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

ežoj je napisal/a:

Danes:

Imel sem namen vas vprašat, če ( morebit ) kdo ve, kako v naši vasi rečejo tistim zelenim kroglicam? Pa vas ne bom, saj ni važno.

 



ežoj

 

Brokoli,  ežoj, brokoli...zapomni si že enkrat...za vselej...

 

 

 

 

Johanna

Danes: goveja juha z ribano kašo, špinačna omaka, pire krompir, govedina iz juhe, malinine rezine

breskva

Tisto zeleno na Ežojevem krožniku se mi zdi da je brstični ohrovt, zraven pa ribica, krompirček in cvetača...al pa imam jaz napačne očala na nosu. Brokoli je pa tak kot cvetača le da je barva temno zelena. Bolj svetlozelena stvar, ki je podobna brokoliju in raste bolj v špičko je pa romanesco (romanesko). Se znajdete?

Lp, Saša

 

Mir in dobro!

Se, Venturini, se znajdemo, samo v ežojevi vasi je tisto brokoli in pika (dokazano pred dnevi)

 

Danes: špinačna lazanja (bešamel free )

sladki janež v solati

lp

mzm

Venturini, ti ne razumeš.....v ežojevi vasi je drugače. če ne verjameš, si poglej ežojeva kosila zadnje 14 dni.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecjohana
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti