ponedeljek: makaronflajš, rdeča pesa
torek: ričet s klobaso
sreda: polpeti v paradižnikovi omaki, riž, mešana solata
gogy
Kaj jutri za kosilo?
15.1. nedelja - (kosilo pri mami) goveja juha z zdrobovimi knedli, pohana kura, tenstan krompir, buhtelni
16.1. ponedeljek - sarme, pire krompir
17.1. torek - spet sarme (ker so ostale od ponedeljka), domač kruh iz kruhomata
18.1. sreda - sladko zelje s krompirjem (recept je v bazi), kruh ki sem ga včeraj spekla in sem tkooooo ponosna nanj ker je moj prvi 
MissLady
| dragička je napisal/a: |
| Zaupaj "eksperiment podoben gibanici" - sliši se mamljivo. Pozdravček! |
Oho-ho - to pa je kar kraljevska gibanica...
Jaz sem mislila nekaj nekaj skromnega, brzinskega.
Podobno kot; star kruh se nareže na rezine, pomoka v mešanico jajc, skute, kisle smetane, zloži na pekač; tisto kar ostane se polije po kruhu in v pečico. Božansko. Ne pričakuješ nič in dobiš zelo dobro skromno gibanico. Lahko je sladka ali slana.
Pozdravček!
O, to si bom pa zapisala! Pride prav, ko me prime sladkorna kriza kako nedeljo. - Zdej, ko so trgovine zaprte
tjas
pileća juha s knedlima od jetrice
omlet s vrganjima
zelje salata s bućinim uljem
kolač od jučer
Lidija...
Burek, moj-domač! Mesni in zelenjavni,....in jogurt! 

ANJA
Anja, kako ga pa narediš?
Pri meni bo popečeno meso s sojino omako in porom. Pa solata.
Sonja
Danes: mesni in sirov burek +pečena paprika v marinadi , jogurt( ravno ga pripravljam)
Jutri: Piščančja obara z žličniki in skutine miške
SObota:Gobovi kaneloni s smetano in zelena soalta
Segedin
Lumpica
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
