NED: svinjska ribica v pečici, špinačna strjenka, zelena solata
PON:popečeni makaroni z zelenjavo in sirom, zeljnata solata s fižolom
TOR: jota s kračo
SRE: piščančji file s slanino in sirom, njoki(?)
ČET: pečene hrenovke s slanino, paradižnikova solata
PET: goveja juha, govedina, solata
Kaj jutri za kosilo?
Sreda: zajček v rižoti, rdeča pesa.
Četrtek: ravioli s puranjo bolonjsko omako, mešana solata.
Danes: šihtarska Abraham žurka (odojek in upam, da še kaj drugega, pujsa ne smem).
Loni Makaroni 
danes: pašta s tuno in šalšo
jutri: gobova juha in palačinke z orehi v pečici
nedelja: mesni pastičo, solata, za sladico pa še ne vem
Ana
Danes:jota bolj naredko, široki rezanci z žajbljem, smetano in parmezanom, radič s fižolom, sadje ali sladko- po želji.
Večerja: popečeni rezanci ( ostanek od kosila ), solata
Kraški pozdrav, antonija
antonija8
Danes: polenovka po portugalsko, za sladico pa ostanek čokoladne torte.
Lp, Maji
Mi izdate skrivnost, kako lahko imate ostanke sladic za naslednji obrok? Meni jih komaj uspe shraniti za prvi obrok. Zmanjka jih še preden se dobro ohladijo. Ali smo požeruhi?
Pozdrav.
Pesnica
Jutrišnji plan: piščančja obara in žličniki (prvič v življenju jih bom delala, upam, da uspejo!)
tjas
Ja...zmernost, zmernost!
Vsakemu košček po kosilu, pa je. Jaz sicer nisem preveč pri "ta skladkih", in mi en kos čisto zadostuje. Pa še kilogramčki se hitro poznajo...
Lep pozdrav!
Maji
jučer: pizza u pizzeriji
danas: kuhano kiselo zelje, rolana šunka, dimljeni karei, knedle od kruha, tartar umak, domaća štrudla od sira i višanja, torta od banana - slavimo rođendan moga supruga
Lidija...
Lady_L, danes bi pa kar k tebi prišla na kosilo... mjami (tako ali tako pa pri vas vedno dobro jeste
)
Pri nas tudi ne bo slabo;
Kosilo: goveja juhica, puranji zrezki (navadni (panirani) ter polnjeni s šunko sirom in pršutom), tenstan krompir, kuhana zelenjava (za prilogo), mehka solata s kuhanim fižolom in koruzo za sladico pa muffinčki (kakšni pa se še nisem odločila)- malo bolj nedeljsko kosilo (ker jutri nameravamo jesti zunaj).
Večerja: pizza, nadevana s tistim, kar je v hladilniku za porabiti (da se slučajno ne bo kaj pokvarilo
) in sestavljena solata (šunka, gobe, sir in podobno)
Lep dan vam želim
Sporočilo je spremenil(a) rozanec dne 21. jan 2006 10:32:20
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
