Ja, ja, saj sem navajena na izkoriščanje......
,.........kar odprite stran, bom kaj nalepila, pa kdo drug tudi še.
rimljanka

Moj domači kruh
torek: čebulno meso, polnozrnati svedrčki, zelena solata
sreda: pečenica, ajdovi žganci, kislo zelje s fižolom in bučnim oljem v solati
JulijaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | Venturini |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Moj domači kruh

Kraljevska jajčka s holandsko omako