Tortelini, bučkina polivka z baziliko, parmezan, solate iz vrta - zelena in kumarična.
spodbe
Pečena prosena kaša s suhim sadjem in skuto
Tortelini, bučkina polivka z baziliko, parmezan, solate iz vrta - zelena in kumarična.
spodbeDanes nisem kuhala, jedla pa sem. Sendviček za zajtrk, kos pice za kosilo in malo lubenice. Sladoleda pa preveč. In nimam nobene želje po hrani več. Jutri pa bom kuhala, bo kar nedeljsko kosilo. Mož tudi ni ostal lačen, je pospravil, kar je ostalo od včeraj: pečena sv. rebra in stročji fižol v solati. Evo.
Upam, da ne bo toče. Lepo popoldne vsem!![]()
![]()
danes lazanja

nimam nobene ideje.........
rebra pa krompir, pa solata....evo
hribovc61
Nismo imeli sataraša, je mali protestiral, torej pečen domač krompir, šampinjoni v smetanovi- sirovi omaki, piščančja nabodala, svinjski zrezek, zeljna solata z zeleno in nekaj domačega češnjevca.
Kjer je volja, tam je pot. Trixi
Danes si bom privoščila kumarice v solati s paradižnikom in popečen toast kruh ter breskov zavitek, mmmm
NutellomAnkaPri nas tudi lazanja.![]()

![]()
![]()
![]()
Danes:
-
polpeti, kristalka, breskve
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
danes zelenjavna mineštra
Ker je zjutraj deževalo in zahladilo, sem natuhtala krvavice, kuhano kislo zelje in matevž, v času kosilo pa je že bilo 30 in čez ![]()
![]()
![]()
, ampak krožniki so bili vseeno prazni.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| malo za hec | mišzmoke |
| Kaj jutri za kosilo? | gobica1402 |
| MOJ vrt | rimljanka |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Pečena prosena kaša s suhim sadjem in skuto

Panakota z belo čokolado in penino