Včeraj je bila musaka!
ANJA
Špageti s paradižnikovo omako in baziliko
Včeraj je bila musaka!
ANJAVčeraj ponovitev od torka - pastirska pita, danes pa sarajevske pleskavice in krompirjeva / francoska solata. Bo treba mal več migat danes ![]()
Danes bom jaz pojedla ajdovo kašo od včeraj, poleg bo pa tokrat stročji fižol, zabeljen s čebulo. Za druge vegi golaž in krompirjevi svaljki. Za vse pa karamelizirana jabolka, morda še banana.
Roncolino, slikca tvojega kosila je pa enkratna. Se mi kar sline pocedijo.
Tudi Babkino kosilo s polento in paradižniki me naredi lačno.
pirnicaVčeraj goveja juha z drobnjakovimi vlivanci, pečen krompir, dušen stročji fižol, naravni zrezki z briem in jurčki, motovilec, zeljna solata z čičeriko, čokoladni muffini z jagodo in nutelo, sladki muškat
Za večerjo pa je bil sladoled
Danes pa bo kaj bolj lahkega...
Kjer je volja, tam je pot. TrixiSvetovno,"Ežoj style". Me tako spominja na en drug style.
Tudi meni je všečen njegov način kuhanja, enostaven, raznolik, paša za oči in najbrž tudi za okus.
Sicer rada gledam vso to kuharsko srenjo, ki ustvarja čudovite kreacije, da se samo čudiš, kaj lahko vse narediš iz osnovnih sestavin. Ogromno masla, olja, sladkorja, čokolade...Nemogoče, da hrana ne bi bila dobra. Samo za vsakdanje življenje pa prisegam vseeno na Ežoj style! ![]()
![]()
![]()
naor
Preganjaje zime in gripe...
Pikantna foccacia(se ravno peče) zraven pa:
Namaz iz avokada,pico de gallo,refried beans.(Da ne bo samo sosed čez hrib-Ežoj izgledal svetovljanski)![]()
Se hecam,Ežoj me prav skominajo tvoja potovanja...
polarbearČETRTEK:
Dušeno sladko zelje, krompir v kosih, pečene perutničke, rdeča pesa z bučnim oljem in česnom:

Pozdravček!
Četrtek..Pizza s tuno Rio mare...po kavici plavanje na Gorenjskem ![]()
Včeraj: mesne polpete, pire, rdeča pesa
Danes: golaž iz pečice (http://www.kulinarika.net/recepti/4734/mesne-jedi/golaz). Sicer se je izkazalo, da so v vrečki z napisom "golaž" goveji zrezki, ampak se nisem pustila motit.
Jutri: zame dopoldanska malica iz koromača (kupila prvič), za kosilo pa najbrž krvavice in kavra.
Offtopic: tale tema me je rešila še zilijonkrat, ko sem brez idej, kaj skuhati. Hvala vsem, ki redno pišete svoje jedilnike.
SonjaVParadižnikova juha, bolognese omaka, svedrčki, zelena solata
Zame pa namesto testenin spomladanski zavitek s škampi s čilijevo omako, motovilec
Sladica muffini od včeraj
Kjer je volja, tam je pot. TrixiKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| malo za hec | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Špageti s paradižnikovo omako in baziliko

Nevzhajana orehova potica