Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12673

9. nov 2020 12:40

                 Danes:    prežganka z zlatimi kroglicami

                                  pečenka

                                 mlinci in tenstan

                                 radič, motovilec, endivija s fižolom  

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15178

9. nov 2020 17:49

Zdaj res že dolgo pogrešam Dragičko. Upam, da je vse ok. Pošiljam tople zdrave pozdrave, oglasi se
Danes sem bila zaradi "zdravstvenih razlogov" na dolenjskem. Kako lepo, da sem lahko na hitro videla hčerki.

Domov sem sinu iz pizzerije prinesla pizzo,  možu malce bolnemu zakuhala zarezance v juho, zaželel si je hrenovko, paradižnik. Kruh sem prinesla od hčerke in muffine za posladek. Bil je kljub zelo slabemu vremenu zame čudovit dan. 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

 

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 9. nov 2020 22:11

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12673

10. nov 2020 13:26

                 Danes:     gobova juha iz jurčkov

                                  zabeljeni ajdovi žganci 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

5na2  

član od: 5.6.2018

sporočila: 46

10. nov 2020 14:45

Špageti z mesnimi kroglicami, paradižnikovo omako in mocarelo, pečena buča maslenka in solata. 

5na2

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8702

10. nov 2020 15:29

Trixi, hvala za skrb... Namreč polna dva tedna sva na "košti" sina in hčere... pripelji kosilo in ga pusti pred vhodnimi vrati. Ko te bolezen pokosi, pa še bolezni se reče corona, ti se slabo piše. Ampak, verjetno imam v genih korenine oliv, ki ne strohnijo kar tako. Pozdravček vsem. 

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1692

10. nov 2020 16:26

Dragička...čimprejšnje okrevanje želim. Vse bo še ok. 

Danes za kosilo :hrenovka in mešana solata. 

LP, Saša

Sporočilo je spremenil(a) Venturini dne 10. nov 2020 16:27

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12673

10. nov 2020 17:22

Dragička je napisal/a:

Trixi, hvala za skrb... Namreč polna dva tedna sva na "košti" sina in hčere... pripelji kosilo in ga pusti pred vhodnimi vrati. Ko te bolezen pokosi, pa še bolezni se reče corona, ti se slabo piše. Ampak, verjetno imam v genih korenine oliv, ki ne strohnijo kar tako. Pozdravček vsem. 

Dragička, obema želim čimprejšnje okrevanje, hvala Bogu, da okrevata doma in ne v bolnišnici.

Pozdrav, Johana.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

10. nov 2020 17:41

Dragicka, samo, da si bolje, tudi mene je skrbelo. Da sta bolje, oba.  Nikoli ne vemo, kdaj te poišče in položi v posteljo. Imam kar nekaj znancev in vem, da ni enostavno.

 

naor

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15178

10. nov 2020 17:49

Dragička, oh, si pa nisem mislila, da je vzrok tvoje odsotnosti ta hip najbolj sovražni virus. Čeprav me je ravno to skrbelo. Očitno je vsepovsod...Dobro je, da okrevata doma in da lepo skrbita sin in hčerka za vaju.  Pošiljam vama topel objem in obilico zdravilne energije, da se kmalu postavita na noge.


Danes pri nas goveja juha z rezanci, pariški zrezki/ naravni, pomfrit domači, solata

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

11. nov 2020 6:43

Torek: makaronovo meso, paradižnikova solata, za posladek pa kavica

Sreda: imam takoj po službi zobozdravnika, mož pa malo kasneje konča, tako da bo ko se vrnem goveja juha iz zaloge, potem pa mogoče na hitro z mojo punčko narediva palačinke ali šmorn, pa kompot poleg... Bomo videli...

Lotti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti