Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 807

20. jun 2018 9:19

Trixi, jaz bi živela pri tebi, ker sem ljubiteljica ocvrte hrane, ki jo imaš pogosto, moji je pa ne marajo.

Jutri file postrvi, blitva s krompirjem, mešana solata.

malaga

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

20. jun 2018 9:41

malaga je napisal/a:

Trixi, jaz bi živela pri tebi, ker sem ljubiteljica ocvrte hrane, ki jo imaš pogosto, moji je pa ne marajo.

Jutri file postrvi, blitva s krompirjem, mešana solata.

malaga

Jaz tudi obožujem takšno hrano, pa se mi samo zase ne da cvreti, res pa se niti za vikend ne spravim. Bo treba kmalu imet eno takšno kosilo ja

Malaga dober tek, tale ribica s prilogo bo pa tudi oooodlična

 

NutellomAnka

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

20. jun 2018 9:43

Včeraj sem si spekla skutin zavitek s pehtranom dobila sem liter borovnic in malo ribeza, doma pobrala jagode ter skuhala marmelado, nekaj borovnic pa sem prihranila, da jih pojem s sladkorčkom

NutellomAnka

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15167

20. jun 2018 12:58

Malaga, jaz bi pa k tebi na ribico prišla....Nisem napisala, da sem jaz včeraj namesto pariških zrezkov imela pečene perutničke zaradi alergije.  Seveda pa moji obožujejo, da je kdaj pa kdaj kaj ocvrtega, najrajši hči in sin. 

Danes je mož na poslovnemu kosilu in bo piščančje meso z zelenjavo iz voka in riž. Zraven domača gentile solata.Za sladico maline in sladoled.

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

 

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 21. jun 2018 18:12

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12658

20. jun 2018 14:17

                  Danes:      cmoki, z dodatkom slanine

                                                   ostanki bolonjske omake

                                                   kristalka, nekaj malega in paradiznikova solata

                                                   češnje

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

shari2007  

član od: 29.6.2012

sporočila: 1097

20. jun 2018 18:29

včeraj, ko sva šla obiskat babico v dom, so imeli piknik in sva še midva dobila en krožnik čevapčičev, hrenovk, piščančjega fileja in pečene mešane zelenjave

danes je mož jedel pri tašči in tastu, sem mu naročila naj slika, (rabi še malo prakse) 
polpeti, pire krompir in mešana solata

Jaz sem si naredila pa skledo domače zelene solate in rukole z avokadom, česnom in jajčki.

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

20. jun 2018 22:43

Včeraj: pečen krompir v pečici,  in paradižnikova solata.

Danes: mlad pečen krompir v pečici, faširanćki, polnjene bučke, zelena solata, jabolčni zavitek.

Balenka

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12658

21. jun 2018 13:06

                  Danes:      golaz

                                           ostanki   cmokov

                                              solata s 

                                            https://www.youtube.com/watch?v=PbDr6dQSYxE

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 21. jun 2018 17:14

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

21. jun 2018 14:19

Zopet pečen krompir (kar nekako ne znamo brez njega, ej Ognjič, to je nekaj zate), šparglji oviti v šunko, nekaj faširančkov, paradižnikova solata in zagrebška rezina.

Balenka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

21. jun 2018 16:20

Balenka, zdaj je čas za mlad, pečen krompir. Tudi pri nama je zelo pogosto na mizi, božanski je. In ledenka, meni je to najboljša pojedina, lahko je tudi malo meska, ni pa nujno.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti