Skok s padalom v tandemu

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

9. jan 2012 22:49

holdada je napisal/a:

... Možna je tudi tista druga stvar - paragliding. V bistvu skočiš z gore in potem v zraku lebdiš tam do 45 minut. Tudi to sem sprobala in se mi zdi primerno posebej za takšne, ki rajši uživajo razgled od tam zgoraj in niso takšni adrenalinski navdušenci. Omenjam zato, ker je tudi cenejša. Medtem ko sem za sky diving odštela dva stotaka, za paragliding samo 85€ in je torej manj razburljiva, ampak cenejša varianta, hkrati primerna tudi kot darilo nekoliko starejšim ljudem.



holdada

 

Jaz bi rekla, ne hvala, zame bi bilo hudo razburljivo. Tudi v letalu nimam želje sedet ob oknu, pri vzletu in pristanku redno gledam predse, panorama me niti malo ne mika. Lahko pa poškilim, ko sem nad oblaki. Oblaki mi dajejo pa občutek, kot da ne bom daleč padla. Pravzaprav ne občutim nekega strahu, ko sem v letalu, bolj mi je nelagodno, ko sem doma, pa razmišljam, kako visoko letam. Ne sicer zelo pogosto, pa vendar.

Da bi pa skočila s padalom? Mislim, da bi mi odpovedalo srce v trenutku, ko bi me hotel kdo porinit z letala.

zeta

5rap  

član od: 5.4.2013

sporočila: 1

5. apr 2013 22:22

Prejšnji vikend sva s kolegico po ene dveh letih pogovarjanja in merjenja poguma končno skočile iz letala

ha ha, da ne bo pomote v tandemu seveda. Morm rečt, da je blo kr skery, ampak ko enkrat mine tist čudn občutek na vratih, je pol zakon v prostem padu. Kolegici je blo pol en mal slabo pod odprtim padalom, ampak sej si je mal sama kriva, ker je hotla da jo inštruktor vrti na polno :-P .

Skočile sva v Lescah in vzdušje obeh najinih inštruktorjev je bilo super.
5rap

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

6. apr 2013 9:38

a, super! Jaz tudi razmišljam o tem - ne za darilo, bi šla kar jaz. Se javim, če zberem pogum.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti