Skok s padalom v tandemu

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. avg 2007 11:10

Saj to je to, pri nas moraš imeti za jadralnega padalca opravljen tečaj, pridobljeno licenco itd, potem pa pridejo Čehi in statistika je takoj bolj črna... Pa veliko nesreč je tudi zato, ker folk hoče štartati v nemogočih vremenskih razmerah. Sem že ničkolikokrat doživela, da smo sšli, so pripravili padala in kolega zmaja, pa samo pospravili vse skupaj in šli domov.

Moj brat svoje padalo servisira nonstop, kar je zelo drago. ampak živimo le enkrat.

To je pa moj veliki brat:

http://www.bogvetra.com/?p=olc&oa=ustat&id=95 

Loni Makaroni

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

29. jun 2008 17:37

Danes sem bila na letališču v Lescah po tekmi padalcev za svetovni pokal izžrebana v nagradni igri in zadela glavno nagrado - skok s padalom v tandemu. Že dolgo nisem bila tako vesela. To bo sicer že moj drugi skok, ampak od prvega je minilo že 12 let. Pa še s Pilatusom sem se peljala. Res krasen dan. Nena

korosica  

član od: 21.9.2007

sporočila: 170

30. jun 2008 22:11

Pozdravljene padalke! Jaz sem skočila v tandemu na letališču v Slovenj Gradcu s padalcem Alešem. Bilo je super, sploh tisti prosti pad in skok iz letala....... Če ni bi bil tako drag špas, bi še šla. Skok sem dobila za darilo, in res mi bo ostalo v nepozabnem spominu. Pred nama je iz letala skočil tudi snemalec Tomaž, tako da imam tudi DVD. Res noro!!!!!!!!!! Kdor si to želi, je res super darilo. Padalski pozdrav iz Koroške, korosica

neznan uporabnik

30. jun 2008 22:32

jaz sem tudi že skočila, sicer ne iz letala ampak z enega hriba in je bilo noro...je pa želja po tandemu iz letala... lovebeyba

harmonika  

član od: 24.4.2008

sporočila: 217

1. jul 2008 7:15

tudi jaz sem skočila in je bilo-se sploh ne da opisat suuupeer-če ne bi bil to tako drag špas .bi sigurno še.Tudi moj sopotnik je bil ALEŠ ,skočila pa sem v Moškajncih in še posneto imam-skratka super harmonika harmonika

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

1. jul 2008 9:30

Joj, to pa je ideja! Sem ravno razmišljaja kaj bi sinu za 20 let podarili....ali je kdo od vas že skočil iz Vogla? Tudi cena se mi zdi sprejemljiva (120 EUR)!

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

1. jul 2008 9:56

Tudi jaz sem skočila!! Fenomenalno!! Trenutno pa imam informacije za skoke s jadralnim padalom iz Krvavca. Z vrha vas stane 100 €, malo nižje z Ambroža pa 80 €. To je treba doživeti. Škoda je samo visoka cena, če bi želel to ponavljati. Ampak probati pa morate. Kar korajžno! lp rolada

irenapena  

član od: 4.11.2004

sporočila: 28

1. jul 2008 10:56

Zdravo, jaz imam raje jadralno padalo. Tukaj je tudi več časa užitka, lahko tudi uro in več. S klasičnim padalom pa je prehitro vsega konec. jaz sem skočla v tandemu v Lescah. z jadralnim padalom pa je mogoče skoraj v vsakem klubu za jadralne padalce. Naš je v NG, tam je tudi možen tandemski polet. www.polet-ng.si LP irenapena

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. jul 2008 11:03

Irenapena, se čisto strinjam s tabo. Sama sem šla v tandemu s Klemnom, štartala sva na Kovku, v zraku pa sva bila dobri dve uri, sem imela krompir in je bila dobra termika. Ni za opisat...

In to, da sem se lahko v luftu z bratom pogovarjala, ko je prijadral mimo

Loni Makaroni

korosica  

član od: 21.9.2007

sporočila: 170

1. jul 2008 21:06

harmonika, je bil mogoče snemalec Tomaž? Meni posneti DVD ne dela.... Pa tvoj DVD? Loni, to da si v zraku 2 uri, pa mora biti fenomenalnooooooo. Koliko pa stane taka zadeva? Jaz bi kar šla v višave.............. Lep pozdrav, korosica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti