član od 20041521 sporočil
To prerekanje zdrava nezdrava hrana je lahko težka tema.Kot smo ljudje različni tako je z prehranjevanjem.Enim škodi drugim ne.Eni samo zelenjavo nemastno meso pa imajo povišan holesterol,drugi mastna,ocvrta hrana pa je človek dobrega počutja.Jaz sem mnenja,da jej tisto kar tvojemu telesu prija.Resnično sam najboljše veš, kaj ti škodi kaj ne.Zdrava hrana pa je tako,al je res zdrava,kot si mislimo,saj ne vemo kaj kupimo.Zelenjava,pusto meso..Načeloma je zdravo a ne vemo s čim je zastrupljeno, da tako rečem.Jejte tisto,kar vam paše in se izogibajte drugega.Pa naj je to meso ali krompir.
Saj veste pred leti so zdravniki dajali diete ob raznih boleznih-žolč,rana na želodcu,danes pa vam rečejo jejte to kar vam ne dela težav,sami boste videli.
No iz izkušenj ugotavljam doma pri mojih ,ki so na zdravi hrani,da tako rečem,da imajo manj odpornosti kot jaz ,ki sem pristaš vsejedec.
dari