Vibra tone - pomoč

marjeta65  

član od: 9.2.2007

sporočila: 66

tema odprta - 9. jul 2007 11:16 | ogledi: 4.924 | odgovori: 7

Ob gledanju reklame za Vibra tone pas za stimulacijo mišic in njihovo masažo, sem pomislila, češ še ena natega več, potem sem pa na nekem forumu prebrala kar nekaj pozitivnih, pa tudi negativnih mnenj. Prosim za še kakšno mnenje, če se ga izplača kupiti in kakšni so njegovi učinki. Hvala.

marjeta65

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

9. jul 2007 12:38

verjemi, bla bla bla kot vse te zadeve, da brez napora, ob gledanju televizije in basanju s čipsom utrdiš mišice, kjer koli že. Brez lastenga potu ni nič. Mamamia mamamia

Majuscka  

član od: 23.12.2005

sporočila: 162

9. jul 2007 12:53

Se popolnoma strinjam! Jesti je treba dobro in zdravo in se zadovoljno ter srečno gibati, rekreirati in igrati! Pa razmišljanje spremeniti, to je to. Seveda pa se tega ne da čez noč. Preizkušeno na lastni koži. Danes pa sem zadovoljna sama s sabo, brez magičnih čudežnih pripomočkov.... Majuscka

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

9. jul 2007 13:01

Se strinjam z napisanim.

 Uboga koža in želodec, kaj vse morata prenesti, da zadostita potrošniški trg!

kobra 1

lucijastarina  

član od: 15.3.2007

sporočila: 27

9. jul 2007 13:11

Jaz naivnica sem ga kupila. Že to da sem ga čakal več kot 3 tedne mi je pokrovko dol metalo, ker me o tem ni obvestil nihče. Razen srbenja kože na predelih kjer sem ga uporabljala ni bilo, pa še menstruacijo sem dobivala 3 dni prej kot po navadi. Mi je žal da sem vrgla denar stran.

miha-ela  

član od: 6.10.2005

sporočila: 150

9. jul 2007 13:48

Tudi jaz sem bila ena tistih, ki je iskala bližnjico za hujšanje. Kaj vse nisem poskusila. Od tablet, napitkov, čajev... Kile pa so šle samo gor. S pomočjo strokovnih oseb sem našla samo sebe. Veliko se gibljem, "zdravo jem" in se veselim življenja. Moj nasvet: veliko gibanja, uravnotežena prehrana pa sebe moraš imeti rad in uspeh je tu. Brez čudežnih pripomočkov. LP Miha-ela miha-ela

Winnie  

član od: 14.12.2006

sporočila: 116

9. jul 2007 14:05

Jaz imam vibra fit. Stvarca je super ampak le če jo uporabljaš. Je pa res, da če si noge namažem z anticelulitno kremo pa skočim za 10 min na stvarco deluje. Ampak pač to moraš narediti, pa kaj ko časa nimam. No kadar pa me boli hrbet in vrat, takrat pa najdem čas in si s tem kar precej pomagam. Vibra ton pa me nekako ne privlači preveč. Imela sem njegovega predhodnika (ne vem več imena), čisto brez veze - vržen denar v jarek brez dna. lp Winnie

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. jul 2007 14:18

Moja sestrična je neko vibracijsko zadevo (nek metuljček ali nekaj podobnega) uporabila skupaj s kremo za zategovanje kože in s tem je nekako zlikala tistih zadnje pol kile, ki je ostala po porodu in je na zunaj izgledala kot ena guba odveč. Po šestih tednih je bil učinek dosežen, pripravica je bila fuč, sestrična pa je rekla, da bi to isto dosegla tudi v enem mesecu pri kozmetičarki. Točno to je pri drugem otroku, ko je bila že bolj verzirana in si je upala dati dojenčka za eno uro v varstvo, tudi dosegla. Cenovno je bilo pa približno enako. Skratka, en minorni defektič se verjetno popravi, kaj več pa ne. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti