Vegetarianska kuhinja

Pozdravljeni

Čeprav sem se šele včlanila v Forum, bi vseeno predlagala temo - Vegetarianska kuhinja. Čeprav sem pregledala vse teme Foruma, te nisem mogla najti. Mogoče nisem bila natančna. V tem primeru se opravičujem. Tudi uredništvu KulSlo bi predlagala, da uvrstijo Vegetariansko kuhinjo kot posebno skupino v rubriko Recepti. Jaz sicer nisem zagrizen vegetarianec in brez pizze, klobas in lazanje ne bi mogla živeti, ampak za popestritev jedilnika bi dobro došlo. Mogoče se še kdo strinja z menoj. Če ima kdo kakšen dober recept ga bom z veseljem preizkusila.

Lep pozdrav

Keka

Za začetek: http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=8 http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=845 http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=777 Lp! Riko Sporočilo je spremenil(a) Riko dne 08. maj 2002 23:28:18

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Izpostavljeno

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti