Terme čatež ali podčetrtek?

londonska rezina  

član od: 1.6.2006

sporočila: 312

19. jun 2007 21:53

Tudi jaz sem za Podčetrtek. Manj gužve, ležalnikov na pretek brez doplačila, vse bolj prijetno, mirno... londonska rezina

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

19. jun 2007 21:54

Jelenov greben še zelo dela in verjetno še kar nekaj časa bo. Letos imajo na novo sladoled - super! V petek smo bili tam na večerji paje bilo polno - tudi jelenov na dvorišču lp, Robida

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

19. jun 2007 23:02

Naša petošolka se je ravno prejle vrnila iz enodnevnega šolskega izleta v Podčetrtku (bila prvič). In ko sem jo vprašala kje je bolje, je brez obotavljanja povedala, da v Čateških. ann

smole  

član od: 30.3.2007

sporočila: 22

20. jun 2007 9:14

Obvezno v Podčetrtek, pa tudi za otroke in odrasle je v okolici kej za videt. Super. smole

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

20. jun 2007 13:54

Definitivno Podčetrtek. Do Čateža imamo le 15km, do Podčetrtka pa 55km. Pa precej vikendov in del dopusta preživimo v Podčetrtku. Odlične savne., ročna masaža enkratna, ugodna kombinacija toplot vode, za otroke pa tobogani v kampu, odlične možnosti za sprehode, če imate sabo kosmatega prijatelja. Sedaj Podčetrtek obiskujejo tudi naši otroci z vnukom. V Čatež ne gremo predvsem zaradi gneče, da je bilo v o. bazenu le 20 kopalcev, kot je napisano prej se mi zdi praktično nemogoče. Kdor ima rad družbo in gnečo mu bo v Čatežu všeč, tudi otroci imajo ogromno zabave. Preizkusiš obe možnosti in se odločiš kaj ti bolj prija. nasha

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti