Terme čatež ali podčetrtek?

sterkuš  

član od: 19.5.2007

sporočila: 103

tema odprta - 19. jun 2007 12:09 | ogledi: 3.584 | odgovori: 25

zanima me kakšne so vaše izkušnje s kopališči,oziroma kje je bolje čatež ali podčetrtek?odpravljamo se namreč ta vikend ,ki je podaljšan,na kopališče,vendar še ne vemo katero.

romi1

Zvončica  

član od: 20.7.2006

sporočila: 170

19. jun 2007 12:16

Mi smo bili že parkrat v Termah Čatež. Vse je super, ampak ob vikendih in praznikih je gneča nepopisna. Računaj še na to, da tudi Hrvati imajo v ponedeljek Dan državnosti in ne delajo, tako da je lahko na bazenih v Čatežu več kot pol Zagreba in ostalih bližjih mest. Pa lep prazniči vikend vsem. Zvončica

PISTACIJA  

član od: 7.1.2007

sporočila: 105

19. jun 2007 12:32

Zvončica, to z gnečo imaš presneto prav! Čateške imajo velik zunanji bazenski kompleks, več različnih bazenov, pa reko, pa gusarski otok. V glavnem veliko džumbusa. Pa nimajo veliko sence. Podčetrtek je manjši, pa bolj umirjeno je vse skupaj (sicer nismo bili že 4 leta tam, ampak Čatež nam je pa skoraj sosed), pa zrak je boljši, ker so obdane z griči in gozdom. So pa čateške zelo "in". Odloči se glede želja vseh družinskih članov. Če so najstniki, bojo čateške verjetno bolj zanimive, če vam je do mirnega namakanja, je pa v Podčetrtku boljše. Dobro čofotajte! PISTACIJA

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

19. jun 2007 13:05

Čateške imajo od te nedelje dalje zame poleg "in" še črno piko. Žal se nam je zgodilo, da je v kabino, kjer se je preoblačila hči, pod vrati gledal spolni iztirjenec. Ko so ga opazili, je skočil v sosednjo kabino, kjer ima očitno naluknjano steno (čudno, da tega od tistih, ki pobirajo vstopnino, ni do zdaj opazil) in tam hotel nadaljevati početje. Po krajšem begu so ga ulovili, midva pa sva ga prijavila policiji.Izkazalo se je, da je že star znanec, ki to redno počne v teh termah. Nima prepovedi približevanja kopališču in zaenkrat mu nič ne morejo. Skratka, da ne dolgovezim, če ne želite podobnih izkušenj, stran od Čateških. ZIMA

Jerča  

član od: 24.11.2006

sporočila: 146

19. jun 2007 13:05

Definitivno Podčetrtek. Jerča

mojcapt  

član od: 9.5.2007

sporočila: 72

19. jun 2007 13:10

Tudi mi najraje gremo v Čatež (verjetno stvar navade). Tudi na dopustu smo že večkrat bili v Čatežu, ker se nam bolj dopadejo bazeni in čistoča kot pa v Podčetrtku. Sicer se je zadnje čase tudi v Podčetrtku precej spremenilo, pred leti ko smo mi tam dopustovali je bilo grozno, predvsem v bazenu v kampu, ki je sedaj seveda popolnoma prenovljen. Je pa res kar je rekla Zvončica, ta konec tedna bo velik naval Zagrebčanov v Čatežu. To utegne biti res moteče, mi smo to doživeli septembra, ko smo bili na dopustu in se ni dalo niti plavati. Vseeno, kakor koli se odločiš, važno je da bo lepo vreme in dobro razpoloženje pa bo vse v redu. Lep vikend! mojca

neznan uporabnik

19. jun 2007 13:42

priporočam čatež... je bolj zanimivo, je pa res da lahko zaradi velikega zunanjega kompleksa naletite na veliko gnečo...je pa tudi res da je za otroke idealno tukaj, ker imajo veliko igral v vodi in toboganov... lovebeyba

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

19. jun 2007 15:14

Zakaj pa ne bi šli v Aqua park v Olimje, to je v Podčetrtek, kar z vlakom. Popolno doživetje za otroke. Mi to nameravamo, če bomo uredili naše malo kmetijstvo doma. Malčica

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

19. jun 2007 16:06

Midva sva šla to nedeljo v Podčetrtek, potem pa sva se premislila, ko sva videla, kako so majhne in se peljala čez bizeljsko v Čatež in nama ni bilo žal.

 

Ne razumem pa, kako se ljudje lahko pri teh temperaturah namakajo v bazenih, katerih voda ima čez 30 stopinj. Midva sva se kopala samo v ta velikem bazenu, kjer je 27stopinj.

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

19. jun 2007 16:07

Jaz sem iz tega konca, imam pol urce do Čateža in do Podčetrtka. Povem ti tako kot je: Čatež: +: je precej večji, več animacij za otroke, gusarska ladja za otroke -: ob vikendih je nepopisna gužva in je vsakršna misel na plavanje brezpredmetna, potrebno doplačilo za ležalnike, senčnike, ( okrog 2€ senčnik, in 2€ 1 ležalnik), kar pa mene osebno najbolj moti, je topla voda. Hladna oz. neogrevana je samo v olimpijskem bazenu, pa še tam je ljudi kot solate. Drugje se niti ne moreš osvežit, ker je voda preveč topla. Podčetrtek: +: osvežilna, a ne premrzla voda, brezplačni ležalniki, senčniki, mislim, da ugodnejše, več toboganov - manjše, drugih minusov se pa ne spomnim Jaz osebno grem veliko rajši v Aqualuno v podčetrtek, mi je prijetnejši ambient, predvsem pa me privlači voda, ki pa je v Čatežu prava mlakuža. jessy6

pikica82  

član od: 7.9.2006

sporočila: 236

19. jun 2007 16:31

Jaz sem za Čatež. Že večkrat smo bili tam med počitnicami pa tudi ob nedeljah, pa je vedno gužva, ampak se kar razporedi. Verjetno zaradi tega, ker je tako velik kompleks. Se pa vedno zadržujemo ob olimpijskem bazenu. Lp, pikica82

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti