Strije

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

25. jul 2007 16:26

Joj,ta genetika!! Pri meni so očitno zbrani vsi najslabši geni,vsi tisti talepši so očitno šli nekam drugam. Ko sem bila prvič noseča,sem seveda izvedela tudi za vsesplošno nevarnost nastanka strij. Zato sem se veselo in debelo dvakrat na dan po trebuščku mazala z kremicami,da je kar teklo. Potem pa se nekega jutra zbudim in kaj vidim v ogledalu.Vse lisasto in šekasto,da sem že misla stopit k optiku,kaj neki je narobe z mojimi očmi,potem pa le vidim,da je to moj veselo brcajoči trebušček. Oj,kako je tista krema letela v prvi koš za smeti! Hja,leta so tekla,na strije sem že pozabila,vreča je ostala,otroci so zrastli,mož pa je čisto zadovoljen z mano,samo da ima poln krožnik na mizi Aja,saj res,pri drugi nosečnosti nisem pokasirala niti ene nove strije! Očitno sem bila že dovolj raztegnjena! Naj vsak dan bo s soncem obsijan

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

2. avg 2007 10:47

Enako jaz. Pri prvi nosečnosti sem se mazala z olivnim oljem kot nora. Se nekega počitnipkega dne zbudim in zagledam vse popokano okoli mojega trebuha in stegen. Tud jaz sem nehala uporabljati kremo od tistega trenutka naprej. Moja mami pa po 4ih otrocih nima niti ene strije. Saj človek ne more verjet. Ampak tako pač je. swarovski

mandeljcek  

član od: 22.7.2006

sporočila: 66

2. avg 2007 11:19

carite maslo, occitane, mazes prevetivno med nosecnostjo, in jih ni mandeljček

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

2. avg 2007 12:40

Se mi zdi, da je tako, da če imaš tak tip kože, jih pač dobiš, če ne, pa ne. Samo jaz sem se preventivno vseeno mazala. Itak se človek namaže po telesu, pa zakaj ne poskusit kake nove kreme? je pa tako, da te zadeve znajo bit kar drage. meni je osebna zdravnica priporočala naj si kupim kar Bepanthol v lekarni (odsvetovala mi je vsa olja, vključno z olivnim), zdaj bom pa poskusila tudi Bubchen kopel, ki "širi kožo". Sicer v prvi nosečnosti nisem dobila nobene strije, ampak nikoli se ne ve...je ostala kaka kilca še od takrat pa... TanjaG.

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

2. avg 2007 12:42

Jaz sem prvo stirjo dobila na trebuhu v 3 nosečnosti. Sedaj se še čisto malo vidi pa itak mi je vseeno saj ne bom kazala trebuha okoli. jade

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

2. avg 2007 13:40

Jaz sem jih dobila pred par dnevi na prsih! Na trebuhu in stegnih nimam niti ene, res sem se sicer med nosečnostjo zadnjih nekaj mesecev kolikortoliko pogosto mazala, žal samo po trebuhu, na prsi sem pa po navadi pozabila (vsaj ene 4x na teden, kar je zame ogroooomno, sicer se namreč nikoli, razen kdaj poleti po celem dnevu na vročini, ko paše...). No, po porodu pa seveda pozabiš, da se kak del telesa še vedno razteza, hehe:) Saj ne bojo skoz rdeče, pa še na spodnji strani prsi so in jih jaz itak ne vidim od zgoraj - v ogledalu se pa naga res tako zelo redko vidim, da mi je čisto vseeno (sploh, ker do predvčerajšnjim nisva premogla čisto nobenega špegla doma in ker se mi tudi zdaj ko ga imava, ne da it ogledovat, spotoma pa tudi tega ne morem naredit, ker navadno nimam očal gor in v tem primeru strij sploh ne vidim). Torej nasvet: dajte dol očala in strij ni več, hehe:) Za kengurujevo vrečo se je meni obnesel porod: čim sem spravila malo kengurujčico ven, je bilo znatno boljše, zdaj pa je že skoraj tako kot prej... Veri

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

2. avg 2007 13:49

Viš Veri, jaz pa pod prsmi strij sploh nimam kako dobit, a če bi že bile, bi morale bit resnično taaaakooo mikroskopske...kot so moje cicike Najboljša fora je padla na njihov račun: a: Tanja, kaj ti imaš joške? T: Ja! a: Zakaj jih pa ne nosiš???? Ehhh, vsaka nosi svoj križ, ma važno, da so otroci zdravi ! TanjaG.

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

2. avg 2007 14:13

hehe, tanja, vsaka medalja ma dve plati, a ne? če se ti joške povečajo na neke nenormalne obsege (za moje pojme) in to še na hitro, so pač strije tu... (pa še modrc moram zdaj skoz nosit, grrrr...) Lahko maš male pa nestrijaste ali velike strijaste, hehe Fantom so itak oboje všeč, otrokom pa tudi, vsaj dokler so zanje uporabne... Fajn fora, hihi, pa fajn tanja, da ni zamerila:) Veri

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

2. avg 2007 15:16

nisem zamerila, sam niti dolžna nisem ostala, sem mu rekla, da si pa njegova žena "pušča dolge".., TanjaG.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

2. avg 2007 15:47

TanjaG.,  ženske z majhnimi prsmi s(m)o ženske za moške z domišljijo -  torej nikdar ne more biti dolgčas z njimi (ne z joškami,ne z moškimi.....). Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti