Tabletke za porjavitev?

smrketa  

član od: 21.3.2005

sporočila: 261

18. jun 2007 12:55

Kako pa vplivajo take tablete na tiste s pegami? Mene precej mikajo, ampak se malo bojim, kaj se bo potem zgodilo z mojimi pegami, katerih je že sedaj preveč. smrketa

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

18. jun 2007 13:05

Tole Attiva Bronz + 40 % sem zasledila v koprski lekarni. Vzela sem zloženko na kateri piše, da povečuje porjavelost. Zdaj sem se spomnila na to, ko sem videla tvoje pisanje Winnie.

Nisem pa videla, če to imajo tudi v Mariboru? Ali katera ve?

na zloženki je še naslov proizvajalca tega: www.rougj.com.

titta

mirca  

član od: 11.1.2007

sporočila: 43

18. jun 2007 13:34

Tudi jaz sem ena od tistih revežev, ki se celo poletje borim z alergijo na sonce. Preizkušena metoda, ki mi vsaj malo olajša zadevo je - ena tabletka Flonidana in ena tabletka Bronz Plusa. mirca

Winnie  

član od: 14.12.2006

sporočila: 116

19. jun 2007 12:13

Kopru jih imajo res po vseh lekarnah. Dobiš pa jo tudi v Sanolaborju. Tam imajo celo akcijo 2+1. Kupiš dve, tretjo ti podarijo. Pri teh cenah se kar splača. titta, verjetno je Sanolabor tudi v Mariboru. Poglej. Mirca, jaz sem tablete čisto opustila, je pa res, da redno čez celo poletje uporabljam to kremo. Oz. ko dobim že toliko barve, da sem kot mlečna čokolada, tudi kremo počasi opuščam. V ambulanti so mi tudi rekli naj probam s solarijem, baje tudi pomaga pri alergiji. Sama nisem tega probala, ker sem vidla, da si tudi s kremo pomagam. Lp Winnie

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

19. jun 2007 14:39

Meni lani Bronz Active niso pomagale, čeprav sem jih preventivno jedla kake tri tedne pred dopustom + Zyrtec par dni prej - je alergija užgala z vso silo že drugi dan na morju. Umirilo jo je šele mleko za sončenje Ilrido, ki se ga kupi v lekarni in je prav proti "Mallorca aknam" in alergiji. Mega stvar! Ker sem sploh lahko bila na soncu sem potem tudi kar lepo barvo dobila, verjetno tudi po zaslugi Bronz Active tabletk. Čeprav se ne matram kaj dosti z valjanjem po plaži, ampak kako urico je pa človek le rad na soncu. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

19. jun 2007 17:44

Ativa Bronz prodajajo in na veliko promovirajo tudi v MB lekarnah, seveda pa je Sanolabor tudi pri nas. Jaz sem jemala Braunemon lani, preden sem šla na morje, predvsem zaradi alergije, ki me tako ne ujame. Tudi barva se mi zdi, da je obstojnejša. Od solarija se mi zdi, da sem postala vsa pegasta... Zdaj sem pa naredila eno neumnost z Dove lotijonom- piše, da "blago obarva kožo peti dan". No, ta blagost je že drugi dan dobila konkretno korenčkasto barvo. Sem bila kar šokirana, ker je za efekt samoporjavitvene kreme zelo poceni. Ne vem, ali je to normalno, ampak imam občutek, da mi koža ne diha in da imam tak čuden vonj... Dove sem nekako preferirala ravno zaradi občutka naavnosti, zdaj pa sem kar malce razočarana.... tabina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti