Zadnji birbrothetr

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

tema odprta - 12. jun 2007 7:13 | ogledi: 1.692 | odgovori: 5

Ali se da kje dobit zadnji posnetek Big Brotherja.Bi ga pogledala.Je kdo gledal?Vam je bil všeč?Kaj pa zmagovalec Andrej?

leni1

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

12. jun 2007 7:53

Andrej je bil moj favorit od samega začetka. Mu privoščim. alexis

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

12. jun 2007 8:06

Meni je bila oddaja fajn in zanimiva, čeprav mal preveč spet potenciranja Mihovega vedenja (knjižica in puran)... Drugač pa za Andreja sem navijala in mi je všeč, da je zmagal. Je pač simpatičen, srčkan... :)) Scorpy

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

12. jun 2007 8:12

Meni je bila občutno predolga oddaja. Pa je sploh nisem gledala od začetka.Sem hotla samo konec pogledat, da vidim kdo bo zmagal pa sem potem še dve uri gledala,ker sem mislala, sej zdej bo pa končno konec. Meni je blo vseeno za zmagovalca. Nisem niti ne tako redno gledala, da bi si lahko ustvarila mnenje o kom. Mi je vseeno. Še najboljši mi je bil tisti g. Leon, ki je avto zadel: Pa ne no, ne me jebat ne me zajebavat, pa ne no ... Nine sem pa tudi imela kmalu dost pa tistih nasvetov za shopping. Aja, moti me tudi, da niso razglasili kolk procentov je kdo dobil. vanya

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

12. jun 2007 8:55

Leni1, ce se ne motim, so bili posnetki zadne oddaje objavljeni na www.24ur.com Lp, Teja

Pecenka  

član od: 23.1.2007

sporočila: 225

12. jun 2007 10:49

http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/ekspres/ Na tej strani poglej pod posnetek Razglasitev zmagovalca. Amak je samo zadnjih 13 min. Ko sem spremljala zadnjo odajo prek neta, pa je po treh urah vse prenehalo, ravno takrat ko bi postalo najbolj zanimivo. So pa na tej isti strani tudi ostali posnetki, ki so bili prikazani v zaključni oddaji. Kar me je motilo na celi oddaji je bilo Ninino kričanje, obupen nastop ko je pela na playback, pa to, da noben od nastopajočih (Nina O., Nina iz BB, Janez) niso peli v živo. Drugače sem navijala za Miho. LP Pecenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti