Večni nadležni prah!

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

18. maj 2009 12:29

oooo madonca, a so res koprive že tako visoke???? Ognjič

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. maj 2009 12:39

Ognjiču, sestro i zemljakinjo, pamti ovo: već su odavno koprive toliko visoke da ih izbegava svaki iole pametan vrag....ali kuhari i kuharice amateri još uvijek briju na njih k'o blesavi.... Vendelina jr.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

18. maj 2009 12:41

vidim, vidim... Ognjič

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

18. maj 2009 15:20

Ognjič je napisal/a:
oooo madonca, a so res koprive že tako visoke???? Ognjič [vrtnica]
Izredno obsežno mnenje o brisanju prahu. Ni kaj. Da se vrnem temi. Jaz monitor obrišem samo z vlažno krpo, ne uporabljam nobenih čistil, moram pa priznati, da se mi nanj ne nabira skoraj nič prahu. Tipkovnico (imam črno in je je takoj prašna) pa obrišem občasno s suho krpo, toliko da gre dol prah. Kar se pa tiče nabiranja prahu v dnevni sobi, pa smo tudi mi imeli pred leti hud problem, in to zaradi sedežne garniture. Imeli smo jo iz takšnega materiala, da se je bila očitno magnet za prah. Dovolj je bilo, da si se nakajkrat usedel, pa je bila mizica v dnevni že čisto prašna. Stvar smo rešili tako, da smo kupili novo sedežno garnituro, blago je iz mikrovlaken, na katero se sploh ne prime več prah. Tudi če udariš po njej, ni sledu o kakšnem prahu, prej pa se ga je dvignilo na tone. Črnega pohištva pa nimamo več. No, prahu ni verjetno nič manj, samo vidi se ga na srečo ne. Drugače pa jaz pri brisanju prahu kaj posebaj ne naprezam. ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

18. maj 2009 15:23

Kaj češ, punči...sem pač večji strokovnjak za zelenjavo kot pa za prah. Ognjič

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. maj 2009 15:51

Ognjiči, draga moja, to ti je še mladost, ki se zaletava na prvo žogo...Še vedno bolje to, kot pa en ornk emšo, ki se zaletava na prvo žogo.... Lep mi bodi. Vendelina jr.

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

18. maj 2009 16:15

Vendelina jr. je napisal/a:
Ognjiču, sestro i zemljakinjo...

Ognjič, za tole mi boš pa enkrat dajala odgovor...

Da ne smetim preveč: s prahom se ne obremenjujem; še najbolj všeč mi je nasvet od Jade! Ga papobrišem pred pomembnimi obiski (beri: mama, tašča, mm).

tulka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. maj 2009 18:15

Sestra kot sis rap-angleščini....ko je ženska ženski sis'er. Drugače imava pa z Ognjič korenine iz Posavja. S tem, da ona tam živi in en del našega plemena tudi. Naše pleme se je veliko selilo in povsod pobiralo nove gene, tako da se jaz počutim marsikje čisto doma. Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

18. maj 2009 19:46

tulka je napisal/a:

Vendelina jr. je napisal/a:
Ognjiču, sestro i zemljakinjo...

Ognjič, za tole mi boš pa enkrat dajala odgovor... [jezik]

Da ne smetim preveč: s prahom se ne obremenjujem; še najbolj všeč mi je nasvet od Jade! Ga papobrišem pred pomembnimi obiski (beri: mama, tašča, mm).

[hrosc-rdec] tulka
Preden pride tašča iz svojega v naše stanovanje, sploh ne brišem prahu, ker ona to rada počne pa ji z veseljem prepuščam, glede mame je pa podobno. Jaz pa njima naredim tisto, česar oni ne počneta radi (se komaj spomnim, kaj bi to lahko bilo ...), če nič drugega peninco na mizo, jagode v kozarce, pa se imamo v troje prav lepo ... Vendelina, da si svetovljan, četudi s posavskimi koreninami, je pa itak jasno. Mamamia mamamia

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

18. maj 2009 19:53

Svet je prav majhen in men je všeč bit "i seka i zemljakinja"...pa na en prašen star gramofon /da ne bo čisto iz konteksta) staro vinilko gor, muzika kot npr. iz sosednjega foruma in "razbijaaaammm čaaašeeeee, jer to je sve zbog teebeeee....".. Joj, kolk je lepš tu afne guncat kot po tleh pomivat ...ampak bo treba, da mi kakšen topol ne začne odganjat izpod kavča, je namreč v našem kraju zdaj polno tistih mačkov od topolov, fuj in fej. Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti