Potenje pod pazduho

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

1. jun 2007 8:25

Tudi sama sem nekaj časa kupovala Vichyjeve deodorante v lekarni in je bilo super. Potem pa sem izvedela, da je aluminij v tovrstnih deodorantih morebitni povzročitelj raka na dojkah in sem vse skupaj vrgla v smeti. Zdaj uporabljam kristal oziroma roll-on varianto kristala - človek se še vedno poti, a kljub temu ne oddaja neprijetnih vonjav - vsaj nekaj časa ne... Kozmeja

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

1. jun 2007 8:52

Mogoče pa bi se dalo pomagati tudi z domačimi zelišči. Vem, da žajbelj preprečuje pretirano potenje. Tako zunanje izpiranje predelov, kjer se potimo, kot pitje čaja. Pred uporabo bi se bilo potrebno pogovoriti s človekom, ki obvlada zelišča, saj lahko nepravilna ali prekomerna uporaba privede do nezaželjenih stranskih učinkov. Veliko sreče pri reževanju problema. Lep dan magnolija

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

1. jun 2007 10:32

Moja mami občasno uporablja blazinice, ki se jih prilepi na notranjo stran majice in se potem pot na majici ne pozna ... nekako tako. Mislim, da se jih kupi v vsaki trgovini z živili. Morda lahko za začetek proba s tem. jessy6

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

1. jun 2007 12:02

Ja, rimljanka, odstranijene znojnice...

kano  

član od: 28.5.2002

sporočila: 55

1. jun 2007 14:40

Imela sem podoben problem, preizkusila ničkoliko deodorantov in sedaj pristala na tistem, ki se ga kupi pri Oriflameju preko kataloške prodaje in sem zadovoljna. LP Kano

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

1. jun 2007 18:57

Hja, pri močnem potenju ne pomagajo nobene flikce, ki bi si jih nalepil na majico. Zagotovo. Tudi Vichyjevi deodoranti ne pomagajo. Žal se je treba sprijaznit s tem, čeprav je prekleto težko. Rešitev bi lahko bila operacija, ampak zagotovo zadeva kje drugje udari ven in v hujši pbliki - narave se pač ne da izigrati.

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

1. jun 2007 20:33

Kano: smem vprašati kateri deodorant uporabljaš od Oriflama? Uly

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

1. jun 2007 21:59

Zara Marisa. Meni pri močnem potenju pomaga samo Vichy... Pa se potim skoraj do pasu, le ga ne uporabljam, tako da... Tista kamena sol pa meni nič ne pomaga. Že mogoče, da je naravna in bla... bla... Ampak jaz sem totalno MOKRA po njej in smrdim preden zaključim delovno obveznost... (to pomeni, da imam srajco IN reklc moker, halo? Saj tak pa ja ne moreš po svetu hodit...)...

Aluminij gor ali dol, ostajam pri Vichyju.

Ker se naspločno grozljivo veliko potim, grem pa v lekarno še po uno za noge... (mi vsi čevlji razpadajo, ker so kar naprej premočeni. Pa kupujem usnjene...) In moja hčerka je pri dveh letih ista, kar se potenja tiče... Vsaj po čevljih vidim, da so mokri, smrdijo... Uha...

lidka

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

2. jun 2007 9:28

To z aluminijem smo enkrat že obdelali! NIČ NI RES!!!! K

baby girl  

član od: 26.10.2006

sporočila: 103

2. jun 2007 12:26

Lidka kaj natančno uporabljaš od Vichya? Jaz sem imela Vichyev rollo prav proti potenju ne pomaga. baby girl

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti