Potenje pod pazduho

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

tema odprta - 31. maj 2007 12:45 | ogledi: 7.223 | odgovori: 21

Hojla!

Imamo en velik problem! Sin se zelo poti pod pazduho,poskusil je že vse mogoče, tako da je razmišljal že o injekcijah. Ali je mogoče kdo imel podobne težave in kako se jih je rešil.Zelo ga moti tako da imam občutek da dobiva kompleks, neprestano se gleda pod pazduho in se duha.Da o tuširanju sploh ne govorim, imam občutek da bo kožo "znucal"

Želim vam lep dan.

mijamarija

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

31. maj 2007 12:57

Naj gre na posvet k zdravniku. Mijan

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

31. maj 2007 13:05

To je res velika težava. Ko je vroče, imam zmeraj hlače nalimane na rit in poleg tega tak velik moker "flek", kot da bi se .... Sicer pa se takrat vsi bolj potimo in mislim, da tudi drugi oddajamo kar nekaj neprijetnih vonjav, ne samo tvoj sin. Slišala sem, da se da živce uničit ali nekaj takega in se potem ne potiš toliko. Vendar naj ne bi bilo brez stranskih učinkov. Potem naj bi se pa nekje drugje bolj potil. Za začetek naj ima v torbi dve ali tri bele (ker se madeži manj poznajo) sveže majice, da se lahko preobleče. Morda se oglasi kdo s podobnimi težavami in izkušnjami.

marelica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

31. maj 2007 13:39

Se strinjam z mijan. S tem, da velja biti pozoren pri izbiri zdravnika - če bo namreč naletel na kako nesenzibilno pojavo v beli halji, ki ga bo odpravila s tem, da je to pač puberteta in da bo minilo....takšen odgovor ravno ne pomaga. Če se bo to kljub temu zgodilo, naj poišče second opinion. Se mi zdi, da bi bil pri taki težavi najboljši sogovornik kak dermatolog. Vendelina jr.

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

31. maj 2007 13:47

Res je kot zgoraj. Moja prijateljica je bila pred dnevi operirana, odstranili so ji lojnice pod pazduho. Operacija je samoplačniška, se je pa prej posvatovala z večimi zdravniki, v sloveniji pa je le en ta strokovnjak, ki operira in on bo najbrž več povedal. Mateja

romanad  

član od: 18.1.2006

sporočila: 340

31. maj 2007 14:19

Za preprečevanje zaudarjanja po potu pod pazduhami lepo pomaga DEO LIDERA, ki jo dobite v vsaki drogeriji .Res se še vedno potiš, vendar ne smrdiš. Dobi se tudi krema za noge.Meni je zelo pomgalo.

Lep pozdrav!

Romanad

 

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

31. maj 2007 14:22

Zelo pomaga tudi Triple Dry. Dobi se v drogerijah in se nanaša na čisto kožo zvečer. Je precej agresivna reč, ampak pomaga. Sonja

kastrolca  

član od: 8.4.2007

sporočila: 82

31. maj 2007 15:14

Posvetujeta se v lekarni, če se še nista. Mož ima hude težave s potenjem nog. Že nekaj let v lekarnah kupujem 7 dnevno kremo proti potenju od Vichy in resnično drži, kar reklamirajo. Mož si maže noge po navodilih. Tudi sama uporabljam Vichy - 48 urni troll-on (zeleni pokrovček) in sem zelo zadovoljna. Je pa res, da je za Vichy proizvode treba odšteti več denarja, kot za tiste, kupljene v drogerijah ali marketih. Mijamarija, želima vama srečo pri reševanju zagate. kastrolca

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

31. maj 2007 21:02

zaradi odstranjenih lojnic se ne bo manj potila........................ rimljanka

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

31. maj 2007 22:03

Poskusi s "kristalom" iz DM, ki deluje kot naravni dezodorans, pot ne smrdi (vsaj precej manj), na majico znotraj pa se nalepijo "potnice" tudi iz Dm, ki pot vpijejo, zaradi sestave, pa se ne morejo razmnožiti bakterije, ki z razgradnjo povzročijo smrad. Ne delam reklame za DM, ne vem pa, če še kje drugje to prodajajo. lp, Robida

mateja11  

član od: 8.3.2006

sporočila: 35

31. maj 2007 22:43

Kupi naj si "švic" majice. To so majice z majhnimi luknjicami, ki odvajajo vodo/znoj ven in tako nimaš vlažnega občutka na koži. Ker je najstnik, ne bo problema, če bo nosil športne majice vsak dan. mateja11

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti