Dormeo vzmetnice

vida u.  

član od: 1.4.2007

sporočila: 360

28. maj 2007 11:14

Tudi pri nas imamo dormeo.In na začetku je bilo zelo težko spati, hrbtenica me je še bol bolela z možem sva se komaj vstala, vse naju je bolelo (od vzmetnice). Potem pa se nekako "zmehča" se prilagaja telesu. Pa zelo super je to, ko se je hčerka polulala smo vzmetnico dvignili in tudi na naše začudenje je vse steklo ven. Tako, da je primerno za starejšo osebo. Edino na začetku bo malo težje. Megi pa sporoči nam, če boš kupila. vida u. Sporočilo je spremenil(a) vida u. dne 28. maj 2007 11:14:39

megi  

član od: 9.10.2001

sporočila: 334

28. maj 2007 14:40

Načelno sem se že odločila , da postelni vložek dormeo( so me podučili, da to ni vzmetnica )kupimo. Na Moderni so rekli , da ga lahko v roku 30 dni vrnem, če ne bo odgovarjal. Imajo pa 4 tipe cenovno od 130 - 300 Eur. Ko bo stvar realizirana se pa spet oglasim. Za enkrat hvala vsem za informacije. Lep dan še naprej. martina

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

13. jun 2007 20:53

z možem se odločava za nakup dormeo jogija in sedaj imava problem. on hoče enojen jogi, jaz pa dvojnega - da bi imela vsak svojega. Kaj pravite vi? Sedaj imava vsak svojega in mi je zelo dobro, sedaj pa on pravi, da je splošno mnenje, da je enojen boljši. vsak predlog je dobrodošel, ker ne mislim jogijev kupovati vsakih 5 let. Hvala ariella

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

14. jun 2007 9:34

Jaz sem tudi imela dvojnega in sem po navadi spala na sredini,tako da mi ni bilo všeć.Zdej smo kupili enojnega-dormea.Zdi se mi boljši ker je enojni samo se še navajamo ker je Dormeo.Ko mi je mrzlo pridem bližje možu ko pa mi je vroče pa grem stran tako da me vzmetnica pri tem nič ne moti.Lep pozdrav. golubić

vida u.  

član od: 1.4.2007

sporočila: 360

14. jun 2007 9:42

Mi imamo dvojni jogi in moja mama tudi in smo vsi zadovolni. Ariella se strinjam s teboj vida u.

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

14. jun 2007 10:36

Sem za dvojni jogi! Mi smo se odločili za dva, vendar z enojnim nadvložkom. Pri spanju in obračanju ne motiva en drugega, presledek pa se ne čuti, ker ga "skrije" nadvložek. Priporočam! LP, Stanka

mirca  

član od: 11.1.2007

sporočila: 43

14. jun 2007 14:06

Z možem imava dormeo vzmetnice 4 leta. Njegova je po parih mesecih postala čisto luknjasta, vendar so jo brez vsakršnega problema zamenjali za novo. Od takrat je vse ok. Midva sva zadovoljna. lp mirca

cherry  

član od: 5.6.2006

sporočila: 409

14. jun 2007 14:14

Mirca, to je bila ena serija ki je imela "defektno" prevleko, serijska napaka pač. Meni so ležišče menjali brez problema, kljub temu da je bilo že izven garancije. cherry

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

14. jun 2007 16:18

Moja starša sta imela enojno vzmetnico, pa jo je mami zelo težko preoblačila, ker je bila težka, zdaj pa imata dvojni jogi in se ji zdi čisto enostavno za postiljat. Imata pa čez enojno prevleko in pravita, da je isto kot enojni jogi. Ja pa za dormeo pravita, da ga ne bi več zamenjala za kateri drug jogi. LP! fakin712

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti