| 666 je napisal/a: |
Hvala! Kako debela pa je ta roll-up zadeva? 5 cm? 7? 15? 537? |
Ja, jaz bi rekla takole, od oka nekako 537cm : 67,125
lp
cervus| 666 je napisal/a: |
Hvala! Kako debela pa je ta roll-up zadeva? 5 cm? 7? 15? 537? |
Ja, jaz bi rekla takole, od oka nekako 537cm : 67,125
lp
cervusRavno prav ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.